trešdiena, 2011. gada 28. septembris

Sprunguļi. / *Sticks.

Ejot pa mežu vai parku pa zemi mētājas dažāda izmēra sausi zari. Parasti tiem uzmanību pievērš bērni vai suņi, taču nu sprunguļi piesaistījuši arī manu uzmanību - esmu atradusi veidu kā tos pārvērst skaistās rotaļlietās vai interjera elementos. Veidojot šādus kociņus izmantoju akrila krāsas, jo tās nesmērē un nešķīst ūdenī! Lai krāsaina trešdiena!

*While walking in the forest or park, we can always see old branches on the ground. They get full attention from kids and dogs, but from now on I find them attractive too - have found an idea how to turn the old sticks into beautiful toys or interior objects. To color the sticks I use acrylic as it does not melt and the color stays only on sticks and not clothes. Have a colorful Wednesday!


Fotomateriāls: ginettesquelette

2 komentāri:

  1. ha, tieši vakardien es arī nolēmu, ka jāizdomā, kā zariem, ko meita vienmēr pārnes no pastaigas, sākt jaunu dzīvi. Lūk, nokrāsot un izdaiļot. jauki.

    AtbildētDzēst
  2. bet man jau kādu laiku nedod miera doma par šitādu sprunguļu aptamborēšanu :))) Labi, ka man nav pieejami atbilstoši sprunguļi, citādi jau būtu pilnu māju pievilkusi :D

    AtbildētDzēst