sestdiena, 2011. gada 17. septembris

Mākslinieciskā nedēļa. / *Arty week.

No Īva Senlorāna personiskās dzīves aizkadriem, pārceļos uz savu backstage.

Labdien! Ar jūsu gādību un atbalstu esmu ķērusies klāt Kids Gazette online žurnāla izveidei, un šķiet, ka rezultāts būs labs. Plānoju izdot līdz oktobra vidum, jo šis tomēr ir mans pirmais dizaina žurnāls, un vēlos rūpīgi pārdomāt katru sadaļu. Tā kā pagājušā nedēļa aizvadīta vienā skriešanā, un nākošā solās būt (reiz) 2, tad brīvdienas veltīšu bērniem. Noteikti dosimies kopā uz kādu vēlēšanu iecirkni, bet pēc tam uz Illy otrajās brokastīs (Illy komanda Twitterī ierakstīja, ka nepakalpos nevienu, kas nav bijis balsot, SO!). Sveiciens dzīvesbiedram tālajā Amerikā (zinu, ka Tu lasīsi)!

*Hello! Thank you all for supporting me and now I have finally started working on Kids Gazette online magazine version. As it is my first design magazine, I am planning to release till mid of October. As the previus week was quite crazy and the next will be even more busy, I have decided to spend the whole weekend with my two kids. We will now go voting, but after have lunch in Illy (on Twitter the Illy team have announced, that they will not serve coffee to anybody, who hasn't participated in elections, SO!).

P.S. Tā kā ceturtdien ar savām draudzenēm blogerēm Agnesi un Anitu apmeklējām filmu par Īvu Senlorānu  Yves Saint Laurent, L’amour fou, kura skatītājam atklāj dizainera "īsto" dzīvi nevis pasules un mediju uzburto, tad šīs nedēļas iespaidi ir par un ap mākslu. Par iespēju apmeklēt šo filmu no sirds pateicos festivāla Baltijas Pērle kuratorei Marinai Lipčenko. Filmu atkārtoti varat noskatīties trešdien plkst 18.30!


Šīs nedēļas iespaidi un iedvesmas avoti / *This week's inspirations:

- kāds sakārtojis tostermaizes. / *somebody has gathered toasts.

- sireālas fotogrāfijas. Ļoti patīk! / *surreal photography. Love them!

- ideja Dzejas dienām?! / *idea for Poem days.

- mans šīs nedēļas pirkums. / *my purchase of the week.

- nevarēju izvēlēties vienu mākslas projektu, tādēļ baudiet! / *I just couldn't choose one art project, so enjoy!

- mīlestība. Burvīgs stāsts. / *love. Wonderful story.

Lūk video, kas radīts Lanvin modes nama rudens kampaņai. Taču šoreiz mans komentārs ir nevis par Lanvin, bet gan fashionistu dejotprasmēm. Funny!


NYFW Spring 2012 from David Sherwin on Vimeo.

7 komentāri:

 1. Oh an online magazine - that sounds brilliant! Have a great weekend :)

  AtbildētDzēst
 2. У Вас и так все получается исключительно тонко,красиво и стильно,удачи Вам и с журналом...а мы с радостью присоединимся,если сможем,нам очень нравиться идея,мы точно уже ваши постоянные читатели.Катя и Данилка.

  AtbildētDzēst
 3. Tik skaista ideja un izpildījums ar vestulēm-koka lapām! Paldies, ka parādījāt.

  AtbildētDzēst
 4. O! Nudien lasu. UN buču Tev sūtu.

  \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

  MM

  AtbildētDzēst
 5. MM - Labrīt dārgais! Kāpēc nelieto savu profilu, bet ar manu ieraksties?

  AtbildētDzēst
 6. Tāpēc, ka Tu lieto arī šo datoru un arī šeit ir Tavs profils !!!!!! :)

  AtbildētDzēst