ceturtdiena, 2011. gada 1. septembris

Ielu mode: 1. septembris. / *Street style: September 1.

Pie operas sastapu divgadīgo Sofiju, kura bija tērpusies pelēkā, bet ar akcentu - viņai kājās bija spilgti rozā kedas. Izrādās mazā meitene no tām nespēj šķirties ne dienu, ne nakti.

*Near opera house I met the two year old Sophia, who was dressed in grey, but she had an accent - was wearing bright pink sneakers. It turned out that these are her favorite shoes and she wears them day and night.Šāda tipa kedas radās 1870. gadā kā sporta un pludmales apavi, taču tās bija diezgan neērtas, jo netika izšķirtas labā vei kreisā kāja. Kopš 1917. gada kedas ir masu produkts. Populārākās - Converse.

*Sneakers are known since 1870s as sports and beach shoes, but they were very uncomfortable, because there was no left foot or right foot. They became mass product in 1917. The most popular ones - Converse.


Vai Jūs valkājat kedas?!

6 komentāri:

 1. Arī manai 4gadniecei kediņas ir vieni no top apaviem. Krāsainas un interesantas tieši akcenentiņam. :)

  AtbildētDzēst
 2. Jā, man arī Maijai bija tādas zilas spīdīgas. Pati arī labprāt valkātu, bet kaut kā neesmu vēl atradusi "SAVAS" īstās.

  AtbildētDzēst
 3. jap valkaajam kedas abi... manam viiram gan nepatiik... bet mums piniigi vienalga ha haaa http://a-peekaboo.blogspot.com/2010/04/missoni-for-converse-anne-valerie-hash.html

  AtbildētDzēst
 4. Man arī atmiņās palicis, ka kedās ir trkaoti ēti! Tagad gan kaut kā nespēju integrēt tās savā garderobē, ...... bet gribētu.....; :D

  AtbildētDzēst
 5. Es zinu, kādi izskatās apavi, no kuriem bērns "nespēj šķirties ne dienu, ne nakti", un šīs meitenītes kedas pēc tādām pilnīgi noteikti neizskatās - pārāk jau nu tīras un sterilas :)
  Bet, atbildot uz jautājumu, varu teikt, ka mūsu ģimenē bērniem nav nevienu (!) apavu ar šņorēm. Ne pats var uzvilkt, ne aizšņorēt, ja atšņorējas, tad var paklupt... "Ļipučkas" rullē! :)

  AtbildētDzēst
 6. Kedas jau var būt arī izmazgātas. Mans mīļās arī ir savi 2-3 gadi vecas, bet dažkārt izskatās kā jaunas, vecā labā metode ar veļasmašīnā iestūķēšanu un ir kā vakar pirktas. :)

  /E.

  AtbildētDzēst