pirmdiena, 2011. gada 5. septembris

Dzīvespriecīgie Kidinc. / *Joyful Kidinc.

Asprātīgi. Stilīgi. Krāsaini. Tie ir Kidinc. Man bieži nākas saņemt informāciju par jaunākajiem produktiem, tikko izveidotām modes līnijām,  un katram ir savs īpašais, unikālais stāsts. Stāsts bieži vien pārspēj izpildījumu, bet šoreiz ir savādāk. Iepazīstieties!

*Funny. Stylish. Colorful. It's Kidinc. I often receive information about new products, just created fashion brands and everyone has a special, unique story. The story told, is usually more vivid than the product itself, but this time it is the other way round. Let me introduce!


1. Kas ir Kidinc un jūsu zīmola koncepts?
Kidinc ir jauns bērnu apģērbu zīmols, kurš izaicina cilvēku uzspiestās normas. Ticam, ka piedzimstot mums ir iespēja izvēlēties savu stilu un attieksmi. Bebīšiem arī ir viedoklis, kuru pieaugušajiem vajadzētu sadzirdēt. Mēs vēlamies šokēt un iedvest bijību, piešķirt bērniem vizuālu attieksmi, kas vēsta "Rock n' Grow".

*1. What is Kidinc and your company philosophy?
Kidinc is a brand new kid’s wear brand that aims to challenge the norm with an arsenal of style. We believe everyone is born with the right to have style and attitude, and every baby has a voice to be heard. We hope to shock and awe, to infuse a little attitude into the kids who are cool enough to “Rock n’ Grow”.

2. Kas darbojas Kidinc komandā?
Šajā komandā darbojas Ter un Pat - dizaineru duets, kuri studējuši Amerikā. Ter 10 gadus strādājis kā grafiskais dizainers, bet Pat radoši sevi pierādījusi reklāmas jomā. Šobrīd pievērsušies modei.

*2. Who is in the team of Kidinc?
Kidinc is the love child of Ter and Pat, a duo of design graduates from the U.S. Ter worked as a graphic designer for 10+ years, and Pat an advertising creative who then pursued her fate in fashion.

Pat & Ter.

3. Kur jūs smeļaties iedvesmu?
Mūs iespaido mūzika, māksla, mode un kino filmas.
Starpcitu, Kidinc mutes grafika ir radusies pateicoties Ter (viens no dibinātājiem), kura mute ir par lielu viņa sejai.

*3. Where do you get inspiration from?
We get inspirations from music, arts, fashion, and movies we like.
The Kidinc Mouth graphic is actually inspired by Ter (one of the founders), whose mouth is a bit too large for his face.

 4. Jūsu iemīļotais T-krekls? Un kurš bija pirmais krekliņš, kuru radījāt?
Ja jāizvēlas viens, tad Merlinas krekls. Tas radies pateicoties popārtam un nelielai devai rotaļīguma. Tā ir parodija, kurā ir viegls humors, bet arī cieņa. Patiesībā šie divi aspekti arī raksturo Kidinc - gribam lai cilvēki smaida, tādēļ mēs liekam smaidīt arī mūsu varoņiem. Merlinas krekls ir pirmais, kuru izveidojām.

*4. Your favorite tee? And which was the first tee you created?
If we were to choose one, Marilyn would be our favorite tee. It’s pop-art infused with a bit of playfulness, a parody done with respect and light humor. It’s what Kidinc is all about: put a smile on people’s face (by literally putting a smile on Marilyn’s face). This is also the first tee that we’ve created.

Kidinc pirmais T-krekls.

5. Kā jūs izvēlaties varoņus?
Mēs vēlamies izrādīt godu mūzikas un popkultūras ikonām, kuras visvairāk ietekmējušas pasauli un tajā dzīvojošos ļaudis.

*5. How do you choose the characters?
We want to pay homage to icons of music, and pop culture, so we chose the characters based on the ones that have influenced the world the most.

Vai Gaga ietekmējusi pasauli?! Jā!

6. Kāda mūzika skan jūsu ofisā?
Mēs klausāmies dažādu mūziku - roku, hiphopu, popu, džezu, elektronisko mūziku utt. Tas atkarīgs no garastāvokļa. Šobrīd skan The Beastie Boys albums Hot Sauce Committee otrā daļa.

*6. What music can be heard in your office?
We listen to all kinds of music from Rock, Hip Hop, Pop, Jazz, Electronic, etc. depending on our mood. Right now, we’re playing The Beastie Boys album – Hot Sauce Committee part two.

7. Kā izskatās Kidinc bērns, un kāda ir viņa ikdiena?
Kidinc pilsētā ir jaunpienācējs. Viņš dzīvo kopā ar vecākiem, vienu brāli pusaudzi un suni vārdā Bekons. Viņš daudz smaida. Neskatoties uz to, ka Kidinc ir vēl mazs, viņam jau ir izveidojusies sava gaume, viņš ir liels Maikla Džeksona fans, patīk svītrains apģērbs, džinsas un jautri t-krekli. Viņam patīk pavadīt laiku ārpus mājas, rotaļāties parkā, dziedāt, kamēr tētis spēlē ģitāru, kā arī būt pētniekam.

*7. Imagine - how does a Kidinc kid look like and what is his life?
Kidinc is the new kid in town. He lives with his parents, 1 teenage brother, and their puppy named Bacon. He loves to smile. At a young age, he has opinions on his fashion choices, he is a big fan of Michael Jackson, loves stripes, jeans and fun tshirts! He loves the outdoors, enjoys playing in the park, singing while his dad plays the guitar, playing "make believe" with his dad and is a little explorer!


8. Kādi ir Kidinc nākotnes plāni?
Mēs papildināsim produktu klāstu ar kapučjakām, lacītēm un džinsām.

*8. What are your future plans?
We will be adding more cool products like hoodies, bibs, and jeans.

Kids Gazette izvēlas: / *Kids Gazette chooses:

Pat ja nebūtu rakstīts, ka tas ir Karls Lāgerfelds - atpazīstamība ir lieliska. Lūk, tas nozīmē, ka Mr Lāgerfelds ir stila ikona.1 komentārs:

  1. Quality articles is the crucial to attract the users to visit the web
    page, that's what this web site is providing.

    Feel free to visit my blog: cellulite treatment reviews

    AtbildētDzēst