sestdiena, 2011. gada 20. augusts

Rīga - Tallina - Rīga.


Labrīt mīļie lasītāji! Šī, iespējams, ir agrākā sestdienas ziņa nepilna gada laikā. Es dodos uz Tallinu svinēt Igaunijas neatkarības dienu, lai atgrieztos Rīgā svētdien uz svētku salūtu. Ar Māri esam arī ieplānojuši paklīst pa Tallinas vecpilsētas ieliņām un iegriezties dažās mājīgās kafejnīcās. Varbūt varat ieteikt kādas vietas? Un kādi ir jūsu plāni nedēļas nogalei? Romantiski vai ar bērniem? Katrā gadījumā, lai lietus mūs neaizbiedē, bet saliedē!

Vai jau kavēju? Autobuss izbrauc plkst.7.40!


*Good morning my dear readers! This, probably is the earliest post since beginning of this blog. I'm heading to Tallinn, to celebrate Estonia's independence day, and come back to Riga for our city's 810th birthday fireworks on Sunday. Together with Maris, we have planned to wander around the tiny streets of old Tallinn and visit some lovely cafes. Maybe, you can suggest something? And, by the way - what are your plans for the weekend? Romantic or with kids? Anyway, hope rain will not fright us away, but keep together!

Am I already late? Bus is leaving at 7.40 am!


Šīs nedēļas iespaidi un iedvesmas avoti / *This week's inspirations:

- mūsdienu čigānu profils. / *modern gypsies.

- kurš samazināja Mēnesi? / *who shrank the Moon?

- rokassprādžu vēsture, jeb kur Tu dabūji savējo? / *history of bracelets, or where did you get yours?

- atsaucoties uz god. A.Vasiļjeva izteikumiem Pastaigā - bezkrūšturu paradīze. / *"no bras" paradise.

- Planet of Apes vs. The Wings of the Dove.

- es gribu nozagt šo ideju. / *I wanna steal this idea.

- šis man lika smieties. / *this made me laugh.

Fotomateriāls: īpašnieku lūdzu pieteikties!

5 komentāri:

 1. Noteikti iesaku Viduslaiku restorānu Old Hansa vecpilsētā http://www.oldehansa.ee/

  mazais ābols

  AtbildētDzēst
 2. Zadig&Voltaire is awesome! :) Nepaiet ne kolekcija, kad es kaut ko neiegādātos no viņiem. Lieliska kvalitāte, nepārspīlēts dizains. Perfekts brīvā laika apģērbs :)

  AtbildētDzēst
 3. Kafijai iesaku Chocolaterie http://www.anothertravelguide.lv/lat/eiropa/igaunija/tallina/galamerki/restorani/chocolaterie_chocolats_de_pierre/

  Fantastiskām vakariņām Bocca http://www.anothertravelguide.lv/lat/eiropa/igaunija/tallina/galamerki/restorani/bocca/, bet iepriekš jārezervē.

  Lai jaukas brīvdienas!

  jūlija

  AtbildētDzēst
 4. iesaku sušī pie Sushi Cat un vēl to foršo Rooftop cinema (foršas filmas centrā uz jumta un garšīgs karstais ingverdzēriens).

  http://sushicat.ee/
  http://www.katusekino.ee/

  AtbildētDzēst