otrdiena, 2011. gada 23. augusts

Mini Rodini rudens/ziema '11/12. / *Mini Rodini autumn/winter '11/12.

Latvijā tik populārā panda.

Cirka motīvs vienmēr bijis ilustrātores un Mini Rodini radītājas Cassandra Rhodin iedvesmas avots. Izrādās, talantīgās zviedru dizaineres vecvectēvs bijis leģendārs 19. gadsimta cirka mākslinieks, kurš kopā ar romiem apceļojis Eiropu un uzstājies daudzās čigānu kāzās. Rudens/ziemas sezonā Mini Rodini izceļas ar motīviem no franču kultūras, kā arī burvīgiem cirka tēliem.

*Circus theme has always been a great inspiration of illustrator and creator of Mini Rodini, Cassandra Rhodin. It turns out, that great grandfather of talanted Swedish designer, was a legendary 19th century circus performer, who travelled round Europe with romanies and performed at many gypsy weddings. In autumn/winter season Mini Rodini stands out with motives of French culture, as well as stunning images of circus. Mini Rodini rada apģērbus bērniem no 0-11 gadiem, piemērotu gan meitenē, gan puišiem uzsverot, ka galvenais bērnu dzīvē ir rotaļīgums.

*Mini Rodini creates clothing for kids aged 0-11 years, suitable both - for boys and girls, saying that playing is the most important part of childhood.
Mini Rodini pavasaris/vasara '11. / *Mini Rodini spring/summer '11.

6 komentāri:

 1. krekliņus ar ziloni un Eifeļa torņiem, lūdzu, manā izmērā!!!!

  AtbildētDzēst
 2. Gluži manas domas!! Es arī labprāt vilktu Mini Rodini. Kad Parīzē izstādē ar viņiem iepazinos un jau redzēju nākošās vasaras kolekciju... pārņēma neliela skaudība! :)

  AtbildētDzēst
 3. Diez viņi lieliem to pašu neplāno taisīt? :) hihi

  AtbildētDzēst
 4. Es domāju, ka noteikti. Būtu potenciālā pircēja visam izņemot .. tos kombinzonus. Ne tāpēc, ka nepatīk, ha, bet .. kombinzoni ir tāda ekstra, ko pēc noteikta vecuma vairs nevar atļauties :)

  AtbildētDzēst
 5. āaaa... Žēl, ka vēl nav izdomāta ierīce, kas bildē attēloto apģērbu pārvērstu īstā, turklāt man vajadzīgā izmērā. Tiešām žēl, jo tad es ar šo ierīci no pirmās bildes izdabūtu sev to foršo džemperīti ar pandu! :)

  AtbildētDzēst