piektdiena, 2011. gada 26. augusts

Kā pasniegt ēdienu?! / *How to serve a dish?!


Uzkrāmē uz šķīvja kārtīgu biezputras bārdu vai matu vietā saliec sparģeļus - lūk tie ir vieni jautri bērnu šķīvji, kuri veicina apetīti. Ikreiz, kad ar Maiju dodamies uz Lido, viņa jautā: "Mammīt, vai šodien ir smieklīgie ēdieni?" (sestdienās un svētdienās Spices Lido bērniem tiek pasniegti ēdieni dažādu tēlu izskatā). Secinu - interesanti pasniegts ēdiens garantē, ka šķīvis būs tukšs bez īpašām iemānīšans metodēm. Food face bērnu trauki ir lielisks palīgs vecākiem, nepieciešama tikai neliela mākslinieciskā domāšana un improvizācijas iemaņas.

*A huge portion of mashed potatoes as a beard and hair from asparagus on the plate - well, these are really funny kids plates, which stimulate the appetite. Every time we go to cafe Lido with Maya, she asks: "Mommy, do they have the cool dishes?" (every Saturday and Sunday, Lido offer food served like different characters or animals). Come to conclusion - food served in an interesting way, is a guarantee that the plate will be empty. Food face children tableware, is a great help for parents, you just need to add a little creativity and improvise.Atminos, bērnībā vienmēr izēdu tukšu šķīvi ja zināju, ka trauka dibens rotāts ar kādu pasaku tēlu, tautumeitu vai ainu no 1001 nakts pasakām. Meitai gan mājās uz šķivja sejiņas neveidoju un kečupainus taureņus arī nezīmēju, bet no Food face šķivjiem neatteiktos! Vai jūs virtuvē esat radoši?

*Remember myself as a child, I always ate the whole portion, if I knew that my plate has an illustration of fairy tale character, or a scene from 1001 nights tales. Though I don't decorate my daughter's dishes with funny faces or ketchup butterflies, I wouldn't refuse to have the Food face plates! Are you creative in the kitchen?


10 comments:

 1. Мой Данилка,эти блюда в Лидо,шедеврами называет,правда ест только бабочку,а у меня тоже была лимая тарелка с мишкой и боченком меда,так ее и храню до сих пор

  AtbildētDzēst
 2. ja, man vírs aizraujas ar edienu dekoresanu berniem un mums pasiem. Pirmais kas nak prata- 18.novembra rita omlete. No omletes katram bija izgriezts auseklitis ar majonezes un kecupa apdari-konturu :-) Vispar omlete ir pateiciga jebkurai formai.

  AtbildētDzēst
 3. Jā, veljoprojām mammas mājās ir skaistais šķīvis ar sarkangalvīti un vilku :) Jāatdzīst, ka ikdienā nav daudz laika (pēc darbā pavadītas darbadienas), lai vakaros pasniegtu bērnam ēdienus īpašos noformējumos, tāpēc īpašie noformējumi vairāk tiek pietaupīti svētku dienām un našķiem :)Lūk (http://pleasuresandtips.blogspot.com/2011/04/uzkodu-noformejumssnack-design.html)daži veidi ko es atradu kā no ēdiena sataisīt skaistus noformējums pat tad, ja nav šķīvja ar sejiņām :)

  AtbildētDzēst
 4. Kolosāli šķīvji, es arī neatteiktos :) Jo lai nu kur, bet virtuvē es īpaši nemāku izpausties - viss aprobežojas ar šad - tad sadegtām svecēm un servējumu..

  AtbildētDzēst
 5. Es esmu no tomātiem gatavojusi taurenīšus un no redīsiem pelītes :) dikti skaisti sanāk! Ideju sen atpakaļ redzēju vienā vācu grāmatā :)
  Ikdienā es mēdzu uz bērnam domāto ēdienu uzspiest majonēzes smaidiņu :)
  Rezultāts ~ bērna smaids sejā garantēts :)
  ~ r ~

  AtbildētDzēst
 6. Es īpaši neaizraujos ar ēdienu dekorēšanu. Taču ar šādiem šķīvjiem to nav iespējams nedarīt!

  AtbildētDzēst
 7. Man atkal aktuālas lunch box un atradu šo http://bleubirdvintage.typepad.com/blog/kiddo-lunch/ ar http://www.goodbyn.com/ kastītēm.
  Tā nu sanāk, ka bērns ies skolā, kur ar pusdienām sarežģīti, tāpēc skolnieki tajā skolā piekopj lunch box.
  bet kopumā šīs amerikāņu mammas idejas ir visai kreatīvas:)
  iveta no wonderosa.net

  AtbildētDzēst
 8. After going over a few of the blog articles on your web
  page, I seriously appreciate your technique of writing a blog.
  I added it to my bookmark site list and will be checking back soon.
  Please check out my website too and tell me how you feel.


  Feel free to visit my weblog :: ford ranger

  AtbildētDzēst
 9. It's awesome to go to see this web site and reading the views of all colleagues concerning this post, while I am also eager of getting knowledge.

  Here is my web blog ... ranger forum

  AtbildētDzēst