pirmdiena, 2011. gada 22. augusts

Droša braukšana ar velosipēdu. / *Safety on the bicycle.


Šodien meita uzlika galvā ķiveri un paziņoja, ka uz bērnudārzu brauks ar velosipēdu. Priecājos, ka mums ar viņu nav jādiskutē par to, ka aizsargcepure ir absolūti nepieciešama, jo pagalmā lielākā daļa bērnu tās valkā. Taču pētījumi liecina, ka ļoti daudzi vecāki šo principu neievēro, domādami, ka ķivere neizskatās pietiekoši stilīgi. Un kā ar jums? Vai ievērojat drošības noteikumus, kas attiecas uz bērniem? Kā jūs motivējat bērnus?

Sērfojot internetā atradu ļoti asprātīgas bērnu ķiveres, kas piemērotas vecumā no 2-8 gadiem. Ražotas Dānijā un atbilst visiem drošības noteikumiem. Tā kā esmu ievērojusi, ka bērniem ļoti patīk iejusties dažādos tēlos, valkāt maskas, domāju, ka Crazy Stuff ķiveres būs ideāli piemērotas arī tiem bērniem, kuri citkārt atsakās no aizsargcepurēm. Lai droša pirmdiena!

*Today my daughter got a helmet and announced, that she's going to the kindergarten with a bicycle. I'm happy that we have no discussion, why the helmet is a necessity, as mainly all kids in the yard have one. But studies show, that many parents don't pay enough attention to the safety as they think helmets are not stylish. And what about you? Do you follow the safety rules? And how do you motivate kids?

While browsing round the net, I found some very witty helmets, that fit age 2-8. Produced in Denmark according to all safety standards. As I have noticed kids like to get into different roles, wear masks, think that Crazy Stuff helmets are great for everybody, even for those, who refuse to wear them. Have a safe Monday!


3 komentāri:

 1. abām manām meitenēm ir ķiveres, jo vadāju viņas ar savu velo. arī man ir ķivere, es domāju, ka braucot pa rīgu šis jautājums vispār nav apspriežams. ķiverei IR jābūt - gan maziem, gan lieliem!

  lielā meita ķiveri izvēlējās pati, lai arī man tā nepatika, bet tā viņai bija pietiekama motivācija, lai to vilktu. :)

  AtbildētDzēst
 2. Tik košas ķiveres, domāju, bērnam noteikti var radīt motivāciju to vilkt! :) Un bērnam ir jāvelk ķivere - tur bez jautājumiem!

  AtbildētDzēst
 3. Wonderful work! That is the type of information that are meant to be shared across the web.
  Disgrace on Google for now not positioning this publish
  upper! Come on over and visit my web site
  . Thanks =)

  Also visit my web site; click here

  AtbildētDzēst