otrdiena, 2011. gada 19. jūlijs

Otrdienas pasts. / *Tuesday post.

LASĪT. / *READ.

Nesen atklāju kādu jauku bērnu žurnālu par un ap lasīšanu. Priecē, ka žurnāla tēma nav mode vai dizaina priekšmeti, bet gan grāmatas! LMNOP piedāvā arī kādu fotosesiju, kur modes tēma parādās caur grāmatas varoņiem. Žurnāls gan ir par maksu un angļu valodā, taču atsevišķus rakstus varat apskatīt par brīvu.

Manā ģimenē pēdējā laikā aktuālas grāmata ir This is Paris, kuru 1960. gadā sarakstījis čehu mākslinieks Miroslavs Saseks, kā arī stāsts par puisīti izgudrotāju grāmatā Robinsoni. Un ko lasat Jūs, kādi ir lasīšanas paradumi?

*Recently I discovered a lovely kids magazine round and about reading. Nice that, the  main theme of magazine is not fashion or design objects, but books! LMNOP also offers an interesting photo shoot, where fashion appears through book characters. Though the magazine is for a fee, still some articles are for free.

In my family lately a  book This is Paris by Czech  artist Miroslav Sasek, published in 60s is actual. As well as we enjoy an adventure book Robinson's about a boy inventor. And what are you reading to your kids, what are your reading habits?


2 komentāri:

  1. Mūsu grāmatu topā pārbaudītas vērtības: Pifs, Makss un Morics, Naksitrallīši, Slavenais pīlēns Tims :)

    AtbildētDzēst
  2. Mums arī šobrīd lasās tradicionāla grāmata, no manas bērnības ar M.Stārastes zīmējumiem :).

    AtbildētDzēst