ceturtdiena, 2011. gada 7. jūlijs

Izkravājot čemodānus. / *Unpacking my bags.

Pašportrets Pompidū centrā. / *Self portrait in Pompidou centre.

Labdien mīļie! Esmu atpakaļ ar daudz, daudz iespaidiem, intervijām, fotogrāfijām, stāstiem un ceļojumu maršrutiem. Tā kā Rīgā ielidoju ar pēcpusdienas reisu, vakaru atļāvos pavadīt ar ģimeni un bērniem. Savukārt materiālu apkopošanai veltīšu šo dienu, bet jaunākās ziņas lasiet jau rīt! Ticiet man - to ir daudz! Tagad pati sev pasūtīšu cafe gourmand* un atpakaļ pie darbiem!

*Hello dear friends! I'm back with a lot of inspirations, interviews, photos, stories and travel guides. As I got back yesterday with an afternoon flight, I decided to spend the evening with my family and kids. But I will spend this day for the gathering of materials, but the first news read already tomorrow! Believe me - there are a lot! Now I will order myself a cafe gourmand* and then back to work!

*cafe gourmand ir jauna tendence Parīzes restorānos, kas sastāv no mazas kafijas tasītes + 2-3 saldumiem (macaron, creme brule u.c.)

*cafe gourmand is a new trend in Parisian restaurants, which consists of petit coffee + 2-3 sweets (macaron, creme brule etc.)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru