piektdiena, 2011. gada 17. jūnijs

Meet & Greet Nr.2.

Labdien draugi! Iepazīstinu ar savu nākamo rubrikas Meet & Greet viesi - Florenci Rolando. Bloga Pirouette autori, Bubble London bērnu modes un dizaina izstādes vienu no pamatlicējām, prestižā franču Milk Magazine attīstītāju. Florences blogs ir vienkāršs, bet aizraujošs, informatīvs un ļoti sirsnīgs. Viņa ir Jasmīnas un Irisas mamma, bet Florences vīra radinieki dzīvo Lietuvā un Latvijā. Lūk, tieši tik maza ir pasaule, kurā mēs visi dzīvojam. Mūsu ceļi mēdz krustoties un paldies par to liktenim...

*Hello fellows! Meet my next guest from series of posts Meet & Greet - Florence Rolando. Author of blog Pirouette, co-founder of children trade show Bubble London, founding contributor of prestigious Milk Magazine. Florence's blog is simple, but captivating, informative and very warm-hearted. She is mother of Jasmine and Iris, but relatives of Florence's husband live in Lithuania and Latvia. See, how small a world is, and we all live here together. Our roads cross and I can thank fate for it...1. Kā Tu sāki rakstīt savu blogu?
2007. gadā , kad vadīju bērnu preču izstādes Bubble London un Bubble New York, sāku rakstīt Bubble ziņas un tendences. Tas patiešām bija pirmais blogs pasaulē par bērnu modi un dizaina lietām. Kad ar partneri pārdevām savu biznesu, nevarēju iztikt bez blogošanas, tādēļ 2009. gadā radās Pirouette. Tas ir kā turpinājums.

*1 .How did you start your blog?
I started "bubble news and trends" in 2007 when I was running the kids trade shows Bubble New York and Bubble London. It was really the first blog ever about children's fashion and design. When me and my partner sold the business, I couldn't give up with blogging so I created Pirouette, at the end of 2009. I's a sort of continuation.


2. Par ko ir Tavs blogs?
Tas kalpo kā iedvesmas avots bērniem un ģimenēm: produktu apraksti, intervijas ar cilvēkiem un mammām, kas darbojas modes un dizaina industrijā, publikācijas par jaunumiem, fotomākslu, ilustrācijām. Tēmas ir plašas, galvenokārt par lietām, kas ir inovatīvas un ietekmē tirgu.

*2. What is it about?
Children and family inspirations : products, interviews of industry insiders and moms, news, photography, illustration. Many topics, all about things that really bring something new and fresh to the market.


3. No kurienes Tu smelies iedvesmu?
No visiem tiem cilvēkiem, kurus esmu sastapusi darbojoties izstāžu biznesā: ļoti stilīgiem un īpaši radošiem vecākiem. Daudz iedvesmu smeļos no mājām, kuras apmeklēju kā žurnāliste, kas raksta par māju rotājumiem. Un protams, mani bērni ir iedvesmojoši. Viņi ir mana ikdienas enarģijas deva!

*3. Where do you get inspiration from?
From all the people I met while working with the trade show business: very stylish and ultra-creative parents. I also get inspiration visiting lots of amazing houses for my work as a home decor journalist.
And my kids are also a great source of inspiration of course. They are my everyday food!


4. Iesaki trīs vietas ģimenes vasaras ceļojumam...
Maroka (svādāka kā ierasts, taču tuva Eiropas kultūrai), Ziemeļ-Austrumu Itālija (Venēcija, Trevizo, Kortīna D'Ampeco), Dienvid-Rietumu Francija (Pays Basque, Biarritz, Les Landes).

*4. Three places you would advise for a summer family trip...
Morocco (very different yet not too far from our european culture), North East of Italy (Venice, Treviso, Cortina D'Ampezzo), South West of France (Pays Basque, Biarritz, Les Landes).


5. Nosauc savus iecienītākos bērnu apģērbu zīmolus!
Caramel baby & child, Bonton, Simple kids, Dagmar Daley, Bellerose, La princesse au petit pois...

*5. Name some of your favorite children fashion brands!
Caramel baby & child, Bonton, Simple kids, Dagmar Daley, Bellerose, La princesse au petit pois...


6. MUST HAVE bērna un Tavā garderobē?!
 Pāris labi piegrieztu un stilīgu džinsu (bērniem Finger in the nose, bet man APC). Komplektā ar džinsām var veidot daudzus apģērbu komplektus, no ikdienišķa līdz šikam.


*6. A MUST HAVE item in kids and your wardrobe?!
A pair of well cut/stylish jeans(Finger in the nose for the kids, APC for me). You can do so many outfits from there, from casual to very chic.7. Lieta no Tavas bērnības, kuru vēlētos redzēt arī šodien?!
Manas vecmāmiņas. Viņas mēdza daudz ar mani rotaļāties, daudz man iemācījušas.

*7. A thing from your childhood you would like to have also today?
My grandmothers. They played so much with me, taught me so much.


8. Tavs internetā atrodamo 5 lietu vēlmju saraksts! / *Make a wish list of 5 things found round the net!

Pupiņmaiss. Serendipity.

Kustīga varde. Petit Pan.

Grāmata. Sweet William.

Tilla svārki. Atsuyo et akiko.

Sandales. Sweet William.


Fotomateriāls: Florences personīgais arhīvs.


3 komentāri:

 1. wonderful photos - fresh and incredibly stylish, exactly how I imagine Florence to be.

  AtbildētDzēst
 2. It's nice to see the interviewer interviewed!
  I love these photos of Florence, so natural!
  It took me an hour to read this article in English... a third version in French? No? Well ...
  ;o))

  AtbildētDzēst
 3. Hello, just ωanted to mention, I loved this blog post.

  Ιt waѕ insρiring. Keep on posting!


  Feеl free to ѕurf to my homepage:
  The best internet site to buy Other Vehicle Parts & Accs

  AtbildētDzēst