otrdiena, 2011. gada 28. jūnijs

Kāds Tēvs, tāds Dēls. / *Like Father, like Son.Savam dzīvesbiedram Mārim reiz uzdāvināju Lomo fotoaparātu - viņš to dievina. Tagad fotogrāfēšana ir viņa hobijs un aizvadītajā nedēļā jau attīstīta 31 filmiņa. Dēlam Andrejam drīz dzimšanas diena. Ilgi neprātojot par dāvanu, ieraudzīju koka retro stila fotoaparātu. Tas ir stilīgs, praktisks, ar dizainisku vērtību, videi draudzīgs, bet galvenokārt - tāds pats kā tētim!

*Once I gave a Lomo camera as a gift for my boyfriend - he adores it. Now photography is his hobby and the 31st film has been developed. Soon it is my son's Andrey's birthday. I didn't have to think about the present too long, as I found this retro wooden camera. It is stylish, practical, has a design value, environmentally friendly, but most important - looks the same as dad's!Šo fotoaparātu, kā arī daudzas citas lieliskas lietas kuras varat atrast Alicucio, radījis sicīliešu mākslinieks Arcangelo Favata. Viņa dzīvesvieta ir Turīna un ikdienā viņš nodarbojas ar vecu lietu, ko kāds varētu uzskatīt par nederīgām, pārveidošanu jaunās. Pārveidošana jeb upcycling ir moderna industrijas tendence, kas šobrīd ir populāra arī citviet pasaulē.

*This camera and many other great things found round Alicucio are created by a talented Sicilian artist Arcangelo Favata. He is based in Torino and daily recycles things that one might consider as rubbish. Upcycling is a fashionable trend in the industry, and has gained quite much popularity round the globe.


4 komentāri:

 1. fantastiskas lietas, tik smuki! bet saki, kā Tu pasutiji, kādā veidā, vismaz pēc lapas neredzeju ne cenu, ne veidu kā tikt pie tām:)!

  AtbildētDzēst
 2. smuki... bet jautaajums, cik tev deelam gadi... manam ir triis un protams vinjam ir fantaaziju speeles un tad vinsh fotograafee.... ar pliku roku( taa pats saka) vai arii vinjam vajag iisto un taisa forshas bildes- mamma un teetis bez galvas.....bet speelju kameras neinteresee... kkaa jociigi
  un tas jaaa... deeliem vajag visu kaa teetim, vai ne ha haaa

  AtbildētDzēst
 3. Laurai - es vēl neesmu pasūtījusi, bet domāju, ka jāsūta meiliņš. Cilvēki tak ir atsaucīgi!

  Peek - mans puika vēl mazs, bet es parasti pērku lietas, kurām ir kāda vērtība arī pēc gadiem.

  AtbildētDzēst
 4. Šodien saņēmu e-pastu no paša meistara un viņš saka, ka sīkāku info par fotoaparātiem var iegūt rakstot: mail@alicucio.com

  Cena aptuveni 80 eur.

  AtbildētDzēst