trešdiena, 2011. gada 1. jūnijs

Bangbang Copenhagen.Arlekīns no cirka arēnas un disko dejotājs no astoņdesmitajiem raksturo dāņu bērnu apģērbu zīmolu Bangbang Copenhagen, kuru izveidojušas Louise Lundholm un Mia Risager. Apvienojot funkcionālo ar dizainu, kas aizgūts no japāņu origami, radīts ikdienā valkājams un asprātīgs apģērbs bērniem vecumā no 1-8 gadiem. Kā atzīst zīmola saimnieces, Bangbang domāts stilīgiem bērniem. Viņas neiedala bērnus pēc krāsām, un tērpos neieraudzīsiet maigi rozā meitenēm, bet zilo - zēniem. Jaunā kolekcija ieturēta sākotnējā stilistikā, tādēļ dāņu zīmola fanus nesagaida vilšanās, bet gan iespēja iepriekš iegādātu apģērbu atsvaidzināt ar kādu jaunumu no vasaras kolekcijas.

*Harlequin from the cirque arena and disco dancer from the 80s are characteristic of the Danish children fashion brand Bangbang Copenhagen, created by Louise Lundholm and Mia Risager. Functional combined with design, inspired by Japanese origami, they have created a witty street wear for kids aged 1-8 years. The designers admit that Bangbang is for cool kids. They don't divide kids in colors, and you will not notice baby pink for girls or blue for boys. The new collection has kept the same style, and fans of the Danish brand will not be disappointed, but just have the possibility to freshen-up the wardrobe with some novelty from the summer collection.3 komentāri:

 1. Lūk, tas jau ir dizains:) baigi forši:)

  AtbildētDzēst
 2. Stils interesants! :) Un izskatās, ka bērnam būtu ērti šādu apģērbu nēsāt ikdienā.
  Varbūt ne par tēmu, bet no fotogrāfa viedokļa raugoties - nav labais tonis nogriezt cepurēm augšiņas, ja cilvēks fotografēts pilnā augumā...

  AtbildētDzēst
 3. Kā man patīkkk :)
  ~ r ~

  AtbildētDzēst