trešdiena, 2011. gada 11. maijs

Franču kičs. / *French kitsch.Veidojot šo interviju kārtējo reizi esmu sapratusi cik patiesībā pasaule ir maza, jo katrs cilvēks mums ir rokas stiepiena attālumā, atliek tikai vēlēšanās viņu satikt. Šoreiz stāsts ir par Ēriku, franču rotaslietu zīmola The French Factory dibinātāju. Pirms diviem gadiem atklāju dizaineres radītās rotas, kas mani apbūra ar Parīzei raksturīgo šiku un eleganci. Tad es vēl nezināju, ka man būs iespēja virtuālajā telpā iepazīties ar burvīgo Ēriku. Bet nolēmu viņu uzrunāt, jo gribēju zināt kāds ir cilvēks, kas spēj radīt kaut ko tik īpašu... arī bērniem. Iepazīstieties!

*When making this interview, I realized how small the world actually is, because every person is reachable, you just have to wish for it. This time story is about Erika, creator of the jewelery brand The French Factory. I discovered these jeweleries two years ago, and they charmed me with the Parisian chic and elegance. By then I didn't know that I'll have a chance to meet the wonderful Erika in virtual space. But I decided to speak to her, as wanted to know, who stands behind something so special... also for kids. Meet!Ērika, kurai šobrīd ir 29 gadi The French Factory uzsāka 2007. gadā, kad bija nonākusi pie secinājuma - "Jau no bērnības biju aizrāvusies ar zīmēšanu, tādēļ nonākšana līdz kaut kam radošam bijusi absolūti organiska. Pirms 4 gadiem  vēl nezināju, kurā virzienā doties, bet tā kā veikalos nebija nekas no tā ko vēlēto iegādāties radās The French Factory." Zīmols izceļas ar eleganci un ironisku skatu uz dzīvi. Rotaslietas top iedvesmojoties no mākslas, mūzikas, vintage, atmiņām, cilvēkiem, ceļojumiem. Katra izstrādājuma stāsts ir īpašs, jo rotaslietas sastāv gan no jaunām detaļām, gan, piemēram medaljoniem, kas iegādāti antikvāru tirdziņos. Šobrīd The French Factory darinājumi nopērkami arī prestižajos Galeries Lafayette veikalos, kā arī dažādos privātos veikaliņos.

*Erika, now 29 years old, started The French Factory in 2007, when she had come to conclusion - "Since childhood I loved drawing, and coming to something creative was absolutely natural. Four years ago, I didn't know which direction to take, but then I found out that there was nothing I would like to buy in the shops, and so The French Factory was born." The brand stands out with its elegance and ironic look on the life. The jewelery is made inspired by art, music, vintage, memories, people, travels.  Every article has its own story, as they consist of new details, and antiques as well. At the moment creations of The French Factory can be brought in the prestigious Galeries Lafayette shops, as well as boutiques.

Ērika (pa kreisi) ar draudzeni. / *Erika (on the left) with a friend.

Ja Tu esi Alise no Brīnumzemes, kas ir Tavs labākais draugs?
Češīras kaķis.

*If you are Alice in Wonderland, who is your best friend?
The Cheshire Cat.


Nosauc 3 romantiskas vietas Parīzē!
1) Place des Vosges.
2) Ile de la Cite (Pont Neuf pusē).
3) restorāns L'Ete en Pente Douce.

*Name 3 romantic spots in Paris!
1) The Place des Vosges.
2) The Ile de la Cite (Pont Neuf side).
3) The restaurant L'Ete en Pente Douce.

Galeries Lafayette.


Interneta lapa, kas Tevi iedvesmo?
Patiešām grūti izvēlēties vienu!
Little Green Notebook.

*A website that inspires you?
It is pretty hard to choose one!
Little Green Notebook.Izvēlies vienu - gredzens, rokassprādze, auskari, vai krelles?
Atkal grūti izvēlēties... Gredzens.


*Choose one - ring, bracelet, earings or necklace?
Pretty hard to choose too... Ring.Lūdzu uzzīmē kroni meitenei ar rozā matiem! / *Please, draw a tiara for a girl with pink hair!


Lūk Ērikas oriģinālatbildes: / *Original answers by Erika:

Fotomateriāls: The French Factory, The French Factory blog.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru