trešdiena, 2011. gada 25. maijs

Bērni maskās. / *Children in masks.Ziemassvētku periodā ievēroju, ka cilvēki ir kā apsēsti, kad runa ir par skaistām zvēru maskām. Laikam jau arī mani tās neatstāj vienaldzīgu, tadēļ sērija "bestia parvulus" (dzīvnieka bērns), kur fotogrāfijās redzami bērni dažādās zvēru maskās šķita pietiekoši aktuāli, lai par to uzrakstītu kādu teikumu. Fotogrāfe Pamela Klaffke ir izbijusi žurnāliste, kas šobrīd pievērsusies noveļu rakstīšanai un fotogrāfijai.Viņa izceļas ar to, ka fotosesijās izmanto analogos fotoaparātus, bildējot uz filmiņām, kas ir bojātas vai kurām beidzies derīguma termiņš.

*During Christmas I noticed, that people are obsessed with beautiful animal masks. Probably I care about this issue too, that's why photography series "bestia parvulus" (animal child) where children are captured in animal masks, seemed to be a good reason to post about it. Photographer Pamela Klaffke is a former journalist, who now works as a novelist and photographer. Her works stand out, because Pamela uses only analogue cameras using damaged or expired films.

Pamela nesen izdevusi arī, manuprāt, labu grāmatu The Mod Girls, kura patiks vintage un modelēšanas cienītājām. / *Pamela has recently published, to my mind, a good book - The Mod Girls, and I suppose that vintage and modeling lovers will like it too.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru