piektdiena, 2011. gada 20. maijs

Aksesuāri bērniem, kurus iemīlēs mammas. / *Accessories for kids which moms will love.


Nolēmu šodien uzrakstīt par brošām. Stāsts ir par dārglietu dizainera Akiyo radītajām bērnu piespraudēm franču interneta veikalam 51 stars paris. Ikdienā rotu meistars strādā ekskluzīvajā La Paruriere, bet šoreiz nolēmis izpalīdzēt draugam veidojot brošas no zīda, metāla un plastikāta materiāliem. Iespējams brošu vēlēsieties piespraust pie žaketītes malas, bet tā lieliski izskatīsies arī pie somas, cepures vai pat kā daļa no matu sakārtojuma. Zinu tās domātas bērniem, bet šis ir aksesuārs, kuru labprāt aizņemtos no meitas garderobes. La Paruiere aksesuāri pieejami ierobežotā daudzumā.

*Today I decided to write about brooches. The story is about pins created specially for french web-shop 51 stars paris by a jewelery designer Akiyo. Usually the designer works for exclusive La Paruriere, but this time he decided to help his friend creating brooches from silk, metal and plastics. Perhaps you will like to wear the brooch with a jacket, but it would be great to attach it to a tote bag, hat or even as a hair accessory. I know, they are made for kids, but this is kind of accessory I could borrow from my daughter's wardrobe. La Paruriere accessories are in limited quantity.


Militārā stila piespraude. / *Military style brooch.


Matu aksesuārs. / *Hair accessory.

2 komentāri:

  1. Jap! Notekti manā stilā!Es šovasar uz ordeņiem un pagoniem kritusi esmu meitas u.c. bērnu štātēs!

    Paldies, ka parādji šos aksesuārus - izskatās pavisam vienkārši pagatavojami pašu rokām!

    AtbildētDzēst
  2. Izlasot virsrakstu, es nodomāju, ka kaut kāda smaga tēma - par bērniem, ko mammas nemīl un kaut kādā veidā vēl tikai iemīlēs. :D

    AtbildētDzēst