sestdiena, 2011. gada 23. aprīlis

Priecīgas Lieldienas! / *Happy Easter!Frankofonijas uzvaras gājiens manā blogā turpinās - to noteikti esat ievērojuši. Mīlestība, kurai nav īsta izskaidrojuma. Kas ir ar to Franciju? Kas tur tik īpašs? Kad biju Parīzē, nevarētu teikt, ka mani būtu pārņēmušas jūsmīgas sajūtas, bet kā pēc labas grāmatas, filmas vai vīna - ir pēcgarša. Laba pēcgarša! Un es jau ilgojos. Tādēļ, ja arī jums ar šo mīlestības pilsētu, Eiropas kultūras centru, modes metropoli ir līdzīgas attiecības, mani nākamās nedēļas ieraksti iepriecinās.

Šajā sestdienas slejā, protams nedrīkstu aizmirst pieminēt Lieldienas, lai gan tās ne tuvu nav manas mīļākās brīvdienas. Kāpēc? Nezinu. It kā Lieldienas ir reliģiski svētki , bet tomēr ar Ziemassvētku vecīša elementiem, jo zaķis nenes tikai olas (un kāpēc vispār zaķis, nevis vista nes olas?), bet arī dāvanas. Labi, nav ko liegties, arī es bērnībā Lieldienās apstaigāju visus krūmus lūkojoties pēc dāvanu paciņas, tādēļ uzskatīsim to par tradīciju! Lai Jums skaisti svētki un uzvaras olu kaujās!

*Francophone victory march is still going on in my blog - you have definitely noticed it. Love which is hard to explain. What's up with France? What's so special about it? When I was in Paris, can't say that I was overtaken by the city, but like after a good book, movie or wine - is an aftertaste. Good aftertaste! And I'm already longing for it. So, if you have similar feeling for this city of love, culture center of Europe, metropolis of fashion, my next week posts will be for you.

In this Saturday post, of course, I can't forget to mention Easter, though they for sure aren't my favorite holidays. Why? Don't know! Seems that Easter should be a kind of religious feast, but still with some elements of Santa Claus, because the rabbit brings not only eggs (and why a rabbit not a hen brings the eggs?), but also presents. Ok, I have to admit, in childhood I used to walk around all the bushes looking for a nice pack of presents, so let us consider it to be a tradition! Let you all have nice holidays and win the egg battles!


Šīs nedēļas iespaidi un iedvesmas avoti / *This week's inspirations:

- ja mājās esat saglabājuši 3D brilles no žurnāla Klubs numura ar Inesi Misāni, tagad tās ATKAL noderēs! / *if you have saved the 3D galasses from magazine Klubs issue with Inese Misane, it is time to use them AGAIN!

- beidzot viens gaumīgs briežrags. / *finally one tasteful deer antler.

- izgriez savu istabu. / *cut out you room.

- maza fashionista. / *little fashionista.

- velosipēdu groziņi. / *bike baskets.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru