pirmdiena, 2011. gada 4. aprīlis

Little Miss Y. pavasaris/vasara '11. / *Little Miss Y. spring/summer '11.Šis ir viens no tiem zīmoliem, kas pierāda, ka ar neatlaidību un darbu var piepildīt sapni. Pirmo kolekciju beļģu dizainere Fia radīja 2003. gadā kādam vietējam veikaliņam. Pēcāk sekoja vairākas tematiskas kolekcijas - Alise Brīnumzemē, Mērija Popinsa, Brīnumainais burvis no Oza zemes un daudzas citas. Šobrīd Fia jau piesaistījusi ražotni, kas pēc viņas pasūtījuma šuj kleitas kolekcijai ar nosaukumu 52 Girls. Apģērbi veidoti no vintage un japāņu audumiem, aktuāli ir ziedu raksti, bet kā aizdares materiāli lietotas autentiskas 50. gadu pogas. Dizaineres iedvesmas avoti ir meita Yma, ar japāņu kultūru saistītas lietas, lelles un Hello Kitty, kā arī mākslinieki Mark Ryden, Lisa Petrucci u.c. Fiu meklējiet viņas veikaliņā Spoonful of Sugar.

*This is one of those brands that proves - with persistence and work you can achieve your dream. The first collection by Belgium designer Fia was created in 2003 for a local store. Followed by themed collections Alice in Wonderland, Merry Poppins, The Wizard of Oz and many others, now Fia has already made part handmade and part production collection named 52 Girls. The dresses are made of vintage and Japanese fabrics, they have flower patterns, and 50s buttons are used. The designer gets inspiration from her daughter Yma, Japanese culture related things, dolls and Hello Kitty, as well as artists Mark Ryden, Lisa Petrucci etc.You can find Fia in her shop Spoonful of Sugar.1 komentārs:

  1. Līdzīga modeļa kleitu kā priekšpēdējā bildē plānoju meitiņai šūt uz b/d izlaidumu. Es pat pasūtīju piegrieztni no 50.gadiem...tik pasts to nozaudējis:(..būs pašai jādomā modelītis!
    Man ļoti patīk - šis ir īsteni princesīšu stils!

    AtbildētDzēst