otrdiena, 2011. gada 26. aprīlis

Francija - Parīze - Bonton. / *France - Paris - Bonton.

Bonton Bazar. 122, rue du Bac.

Protams, ka 4 dienās nav iespējams būt visur, taču vienu no Bonton Parīzes filiālēm es apmeklēju. Neliegšos - mans prāts bija satraukts kā 5 gadīgam bērnam, kas sasitis "cūciņu", lai nopirktu noskatīto lelli, taču ieraugot VISU pārējo... hmm, diez vai izvēle bijusi pareizā.

*Of course, 4 days are not enough to visit everything, but I didn't miss one of Bonton Paris chain stores. Will not deny that my mind was disturbed like a 5 year old child's, who has broken his piggy bank to buy the really wished doll, but after seeing ALL this... hmm doesn't know if doll is the right choice.

Pašiedvesmai. / *For self inspiration.


Apakšējā plauktā tapetes ar kovbojiem. / *On the lower shelf wallpaper with cowboys.Galvenais Bonton (800 m2) Parīzē atrodas 82, rue de Grenelle. Trīs stāvos iespējams atrast apģērbu no zīdaiņa līdz pusaudžu vecumam, lielisku grāmatu veikaliņu, beķereju, saldumu bāru, bērnu frizieri, interjera nodaļu un daudz ko citu.

*The central Bonton (800 m2) in Paris is based on 82, rue de Grenelle. In a 3 floor shop one can find clothes from birth to teenage years, great book shop, bakery, sweets bar, hairdresser, interior design area and a lot more.Ēd kā balerīna! / *Eat like a ballerina!

P.S. Starpcitu, daudzas lietas var noderēt kā suvenīri mājiniekiem, piemēram ūsu un brillīšu komplekts Polaroīdu dekorēšanai.

*P.S. By the way, many things can be great souvenirs for those who stayed at home, for example a set of mustaches or eyewear  to decorate your Polaroids.

Ierodoties veikalā nezināju, ka Bonton ir populāra veikalu ķēde un pārdevējām pajautāju vai tas ir viņu veikals?! Viņas uz mani paskatījās tā, it kā šo jautājumu būtu paprasījusi atrodoties Mc Donaldā. (Viņas par mani smējās! Un tagad arī es par sevi smejos.) / *When arriving in the shop, I didn't know Bonton is a popular chain store, and asked the shop-assistants if it was their shop?! They stared at me if I had asked this question being in Mc Donalds. (They laughed about me! And now I laugh about myself too.)


Putni arī var dzīvot ar glanci! / *The birds can have a fabulous life too.

2 komentāri:

  1. Ļoti skaisti. "Iefanojos" par baldahīnu un pārējiem tur redzamajiem mazākiem un lielākiem kastveidīgajiem priekšmetiem!!!

    AtbildētDzēst
  2. Sincères remerciements, De la bonne info!

    Feel free to surf to my website - medicament contre l anxiete

    AtbildētDzēst