otrdiena, 2011. gada 5. aprīlis

Barošanas krēsliņš mammas rokassomā. / *Feeding chair in moms handbag.Man ir liels lepnums, ka vietējie ražotāji radījuši barošanas krēsliņu bērniem, kuru iespējams transformēt, piemērojot jebkura veida krēslam ar atzveltni. Pēc lietošanas to var salocīt un ievietot skapī, kastē vai rokassomā. Tas ir labs risinājums ja ģimenē iecienīts aktīvs dzīvesveids. Sevišķi jau tagad, kad vasara nav aiz kalniem un daudzi dodas izbraukumos, pārceļas uz lauku īpašumiem vai vienkārši bauda silto laiku ārpus mājas.

*I'm very proud of our local producers that they have created a feeding chair, which can be transformed and attached to all kind of chairs with a back. After use it can be folded and put in wardrobe, box or even handbag. It is a good choice if family is used to active lifestyle. Specially now, when summer is so close and many of us travel around, go to countryside or just spend time outside the house.

Ideja par krēsliņu radusies vienai no Aksel līdzīpašniecēm - Anitai, kad ciemojoties bijusi nepieciešamība atpūtināt muguru. Ar garas šalles palīdzību idejas autore dēlu droši piesējusi pie krēsla (līdzīgi kā ar slingu), kas izrādījās ļoti ērti un stabili. Pilnveidojot dizainu ir radies auduma barošanas krēsliņš, kas pieejams 6 dažādās krāsās. Interese par krēsliņu ir ne tikai Latvijas iedzīvotājiem, jo pirmie eksemplāri jau aizceļojuši uz Vāciju, Norvēģiju, Itāliju un Beļģiju. Krēsliņa lietošanas pamācību varat apskatīt ŠEIT.

*Idea of the feeding chair belongs to one of the co-owner of Aksel - Anita. Once she needed to relax her back and tied up her son to a chair using a long scarf (similar to sling), which turned out to be very comfortable and stable. Improving the design a feeding chair was born and now it is available in 6 different colors. Not only Latvians are interested in this convenient discovery, as the first examples have already traveled to Germany, Norway, Italy and Belgium. How to use the chair you can see HERE.

6 komentāri:

 1. prieks par Anitas un Kristas ideju. cerams, ka viņu radītais produkts iegūs atsaucību vietējā tirgū.
  Santa, varbūt Tu vari noskaidrot, kas ir noticis ar to projektu, kur viena mamma bija izdomājusi ražot vienreizējos podiņus. [apmēram pirms gada bija Kaut kā neesmu manījusi veikalos. Tā ideja bija dikti feina, jo tad nebūtu jāstaigā ar bērna podu riņķī, kamēr viņš vēl neiet uz lielā poda un pamperus vairs nezin.

  AtbildētDzēst
 2. Jā, šāda lieta man ļoti noderētu, jo bieži ciemojamies, kur nav pieejams iemīļotais krēsliņš.

  AtbildētDzēst
 3. Hmm... par tādiem nebiju dziredējusi, bet painteresēšos.

  AtbildētDzēst
 4. Nezinu, vai tie podiņi bija latviešu ražojuma, bet nesen ko līdzīgu manīju lielveikalā "Prisma" (Riga Plaza). Šķiet gan, ka ražotājs nebija vietējais :(

  AtbildētDzēst
 5. Redz, kur ir Latvijā ražotie PiPin podiņi http://pipin.lv/

  AtbildētDzēst
 6. Thanks for any other informative site. The place else may I get that type of info written
  in such a perfect manner? I've a venture that I am just now working on, and I've been at
  the look out for such information.

  Here is my weblog: football jersey
  Also visit my page :: football jersey

  AtbildētDzēst