ceturtdiena, 2011. gada 7. aprīlis

Apģērbs katrai dienai. / *Outfit for every day."Šī nu vienreiz ir lieliska ideja!" nodomāju es, kad ieraudzīju Amijas radītās apģērbu etiķetes katrai nedēļas dienai. Nezinu kā Jums, bet manās mājās tā ir gara diskusija, kad runa ir par ģērbšanos. Parasti cenšos ar meitu Maiju drēbes sakaņot jau iepriekšējā vakarā pirms došanās uz dārziņu, bet es to labprāt darītu retāk, respektīvi 1 reizi nedēļā. Viss vienkāršais ir ģeniāls!

*"Now this is a great idea!", thought I, when saw outfit tags for every day of the week made by Amy. Don't know how you, but in my house we usually have a long discussion when it comes to dressing up. I always try to agree upon what to wear with my daughter Maija on the evening before going to kindergarten, but I would prefer to do it only once a week. All simple is genious!


Komentāru sadaļā aicinu Jūs dalīties pieredzē par bērnu ģērbšanos. Varbūt ir kādi smieklīgi gadījumi?!

*In the comment area I invite you to discuss expierence you have had with your kids. Maybe you have had some funny moments?!

5 komentāri:

 1. I agree cool idea, but the weather changes so quick here in Amsterdam I would have to re arrange all the time:)

  AtbildētDzēst
 2. sho bildi atradu kad lewis bija pavisam maz - nu jau buus triis gadi- un domaaju nee nee taa nu gan nav beerni tak velk muguraa to ko vecaaki vinjiem dod, bet nee patiesiibaa taa tak nav - ir iemiiljotaa jaka, kas bargaa ziemaa nevar nosaldeet un to vajag katru dienu ha haa.... bet jaa ideja ir lieliska un mees sho izmantojam, jaasaka gan biezhaak taa ir vajadziiga teetim ha ha haaa

  AtbildētDzēst
 3. Jā, nu es pat nezinu vai man tas ietu cauri ar lielo meitu! Vienu dienu viņai viens domu gājiens, otrā jau meitene ir uz cita viļņa!
  Savukārt mana vidējā meita, kurai ir 3 gadi ar astīti, tik nu jau no kādiem 3 gadiem izsaka pretenzijas, piemēram, pilnībā atsakās vilkt svārkus! BET b/d bez problēmām velk.
  Man globālāka problēma ir ieaudzināt kārtību un rūpību pret drēbēm, kad tās novilktas:D!!!!JO ir tā, kur novelkt, tur paliek! Piemērs no vecākiem tas nav:D!!!

  AtbildētDzēst
 4. Peek-a-boo - par to tēti es piekrītu :) arī man tā ir :D

  Iveta - kur novelk tur paliek ir zināma problēma, vienreiz veselu nedēļu nesavācu "kur noliek tur paliek" beigās bija jauns paklājs no Maijas drēbēm. Pēdējā laikā gan dzirdu, ka : "Mammīt, jāiet iekārt skapī". Šķiet, ka galvenais ir mūsu neatlaidība, lai bērni redz ka vienmēr noliekam vietā, saliekam un sakārtojam, tad jau ar laiku ieiesies. Cerams ;)

  AtbildētDzēst
 5. I will right away snatch your rss feed as I can not
  in finding your email subscription hyperlink or newsletter service.
  Do you have any? Please permit me recognize in order that I may subscribe.
  Thanks.

  my site; click here

  AtbildētDzēst