pirmdiena, 2011. gada 7. marts

Mēbele ar nākotni. / *Future oriented furniture.

Ieraugot dāņu dizaineru radīto sienas rakstāmgaldu, atcerējos savu bērnību un katrā mājā sastopamās sekcijas. Citiem tās bija lakotas, savukārt man 70. gadu stilā no skaistiem koka paneļiem, kuras vērtību apzinos tikai šodien, kad mēbele sadedzināta uz sārta. Katrā šādā sekcijā bija arī atveramais rakstāmgalds.

*Noticing the wall desk created by Danish designers, it reminded me of my childhood and a shelving unit that could be found in almost every apartment at those times. Some had lacquered, but I had in 70s style made from wonderful wooden panels, but the great value of it I understand only today, when the furniture has been burnt at the stake. Every shelving unit had an integrated wall desk.Junior Living, kas savu mājvietu raduši Kopenhāgenā specializējas uz mūsdienīgu dizainu bērnu interjeros. Viņu mērķis ir vienlaicīgi apmierināt gan vecāku vēlmi pēc funkcionalitātes, gan bērnu radošo garu. Dizainera Ulrika Nordentofta izstrādātās mēbeles ir krāsotas neuzkrītošos toņos kā arī izvēlētas lakoniskas līnijas. Tas darīts tādēļ, lai mēbele kalpotu, iespējams, vairākām paaudzēm.
Atveramais rakstāmgalds piemērots telpām ar ierobežotu platību, un ērti lietojams diviem.

*Based in Copenhagen, Junior Living, specializes on modern design for children interiors. Their aim is to satisfy parents needs for functionality, but at the same time meet the creativity of kids. Furniture created by the designer Ulrik Nordentoft are coloured in discreet shades and laconic shapes are used. It is because they want the furniture to be good for more than one generation.
The wall desk is suitable for limited spaces, and comfortable for two.

2 komentāri:

  1. ljoooti simpaatisks plauktinsh galdinsh... domaaju arii berniem taads patiik

    AtbildētDzēst
  2. šis nu ir ļoooti skaists - tas man uzreiz asociējas ar manu apple pienbalto datoriņu - tas uz šāda galda izskatītos pavisam dievīgi

    Un jā - mans pirmais rakstāmgaldiņš bija atveramā sekcija :))) Kā šodien atceros, kā brālis jokojoties tajā ielaida mūsu jūrascūciņu un, protams, aizmirsa uz labu laiku - cik tur pēc tam bija daudz mazu brūnu "pērlīšu" :))), sagrauztu burtnīcu un arī mana dienasgrāmata cietusi... :)))

    AtbildētDzēst