trešdiena, 2011. gada 2. marts

Koka suši. / *Wooden sushi.Nesen atklāju, ka Pols Smits savā interneta veikalā pārdod ne tikai lietas, kas saistītas ar viņa zīmolu, bet arī citas preces, kas stilistiski šķiet saistošas. Man ļoti iepatikās Melissa & Doug koka suši komplekts, kurā ietilpst 24 vienības - sagriežami suši rullīši, nigiri suši ar lasi, tunci, garneli, omleti un ikriem, kā arī vasabi, ingvers, sojas mērce, kociņi ēšanai un pavāra nazis. Šāds komplekts patiešām noderētu kādam japāņu tējas vakaram ar bērniem. Pārēšanās nedraud!

*Recently I discovered that in his web-shop Paul Smith is selling not only things related to his brand, but also stuff he finds attractive. I really enjoyed wooden sushi set by Melissa & Doug, witch consists of 24 pieces - sushi rolls, nigiri sushi with salmon, tuna, shrimp, omelet and caviar, as well as wasabi, ginger, soy sauce, chop sticks and knife. This set would be great for a Japonese tea evening with kids. Don't worry about overeating!

Citi Melissa & Doug produkti: / *Other Melissa & Doug products:

Līdzīgus koka komplektus var iegādāties lelle.lv / Similar wooden sets you can buy at lelle.lv

10 comments:

 1. Great toys. My kids have the sushi set and love playing with it.

  AtbildētDzēst
 2. man savukaart kkaa shkjiet ka shaada speeleeshanaas ir nuu nevajadziiga- ok ok... izteele bla bla bla... speleeties launagos, kafejnicas var arii ar iistu eedienu- un tad atkal atceros, kaa pashi cepaam smilshu kuukas un vaariijaam pienenj tas ir skaabenjzupu- bet tas kkaa savaadaak kaa jau gatavs koka kluc...sorry sushi... nezinu es sheit apstulbstu ;)

  AtbildētDzēst
 3. made in china? vajadzētu padomāt gan ne tikai par visu šo jaukumu "smukumu", bet arī to izcelsmi!.. varbūt sāksim reiz domāt dziļāk?

  AtbildētDzēst
 4. Bet man patīk un zinu, ka bērniem arī. Vasarā jā, var iziet ārā un ar lapām, žagariem un smiltīm spēlēties, bet ziemā koka produktiem nav ne vainas. :) Savukārt par Ķīnu runājot... vai dieniņ cik daudz lietas, kuras ikdienā lietojam ražotas tieši šajā valstī. Uzmanību pievērstam vajag, bet ja uz iepakojuma ir kvalitātes zīme, tad satraukumam nav pamata.

  AtbildētDzēst
 5. Man ir Melissa and Doug koka ēdamie. Gribu arī iegādāties Wok pannu. Manam puikam ĻOTI patīk! Viņš savā spēļu virtuvē var spēlēties ļoti ilgi! Viņam jo īpaši patīk griezt savus koka produktus. Hugo ir 2.5 gadi tāpēc ar īsto nazi virtuvē vēl nepalīdz (lai gan palīdz citād mums īsta ēdiena gatavošanā).
  Tai pat laikā viņam patīk arī smilšu un lapu kūkas.

  peek-a-boo - manuprāt (un tas ir manuprāt, katrs jau dara, kā pašam liekas pareizāk) ar īstu ēdienu NAV jāspēlējas, to ir jēēd un to var kopīgi gatavot. Ar šiem koka ēdamgabaliem var super jauki iztēloties, pabarot visus savus zvērus un draugus bez to noķēpāšanas (mājas apstākļos). Plus tieši tas, ka iztēlojas rosina iztēli. Manam puikam tas ir pats lielākais prieks, kā to koka maizes šķēli, ko viņš ir sasmērējis ar neredzamu sviestu un uzstutējis virsū koka tomāta šķēli, apēd mamma vai paps vai viņa mīkstais spēļu kaķis, un vēl piedevām kopā sasitam viņa spēļu glazītes un uzsaucam tostu!

  AtbildētDzēst
 6. Bērniem vajag arī koka ēdamlietas, ar ko iemācīties spēlēties, ne tikai īstos miltus un bļodas. Pie kam līdz apzinīgam vecumam, kad tiešām jau var ko vārīt, mazuļiem ir ilgi jāaug un šajā posmā ļoti noderīgas ir koka ēdamlietas.
  Savukārt par Ķīnu - tur Anonīmam varu ieteikt papētīt kaut vai bioloģiskās pārtikas iepakojumus - arī šajā sortimentā daudz kas nāk no Ķīnas; svarīgi ir nevis izcelsmes valsts, bet gan kvalitāte un (vēlams) sertifikāts.

  AtbildētDzēst
 7. Maniem mazulīšiem dārziņā šīs rotaļlietas aizietu uz urrā!Tik bieži viņi imitē, ka vāra putriņu/zupiņu un tad to gardi nogaršo!Tēju&kafiju baudīt patīk arī mazajiem džekiņiem!LIELISKAS rottaļlietas!!

  AtbildētDzēst
 8. jaa esmu pret speeleeshanos ar eedienu.. taadaa noziimee, ka jaa ir jaaeed... izteicos nepareizi :) es runaju tikai pec savas pieredzes un nenosodu pasarg dievs neko... arii man ir 2.5 gadiigs puika un skatoties vinja nodarbes, zinu, ka uzsmeret sviestu uz maizes un ieliet pienu kruze pasham un tad kopiigi to notiesaat vinjam sagaadaa lielu prieku ...un jaa ar iistu nazi.. gan pavisam neasu... bet katrs jau mees censhamies maaciit savus beernus peec vislabakaas sirdsapzinjas un nepareizi, domaaju, ka nevareetu buut patiesiibaa nekas... un pats galvenais visaa ir beerna izteele un veeleeshanass vai nee ar konkreeto mantu speeleeties, kkaa taa xx

  AtbildētDzēst
 9. padomaaju - iesim kopaa izpeetiit shii srotaljlietas un tad buus secinaajumi- mans mazais ir sajuusmaa vai nav... ;)

  AtbildētDzēst