trešdiena, 2011. gada 9. marts

Ērts apģērbs ir "Mans Eņģels" prioritāte. / *Comfortable clothing is the priority of "Mans Eņģels".Staigājot pa Rīgas centru reti sanāk aiziet līdz Bruņinieku ielai, taču braucot garām ar auto vienmēr ievēroju veikaliņu ar nosaukumu Mans Eņģels. Skatlogā rūpīgi sakārtotās rotaļlietas aicināt aicina iekšā, bet latvieša daba jau ir tāda, ka 10 reizes noiesi garām un tikai 11. ieiesi.

*When wondering around the center of Riga, I rarely walk to the Bruninieku street, but when driving with a car, I always notice a shop named Mans Engels (My Angel). Toys are gathered in the shop window inviting you inside, but a Latvians nature is like - 10 times passing by and entering only at 11th.Mans Eņģels ir bērnu rotaļlietu un apģērbu veikals, kurā saimnieko Liene. Taču atšķirībā no citiem šāda tipa veikaliem, pie Lienes apskatāmie un nopērkamie apģērbi ir ražoti Latvijā un kas jo īpašāk - tos darinājusi pati saimniece.

*Mans Engels is a toy and clothes shop, done by Liene. But the big difference from other this kind of shops, is that here thing are made mainly in Latvia, and what's more important - made by the owner herself.

Zīmola Mans Eņģels svārki, ko iegādājos Lienes veikaliņā.


Blakus durvīs atrodas zīmola Mans Eņģels šūšanas darbnīca, kurā šobrīd aktīvi darbojas pati Liene un viņas "labā roka" Antra. Top jaunā pavasara/vasaras kolekcija. Saimniece atklāj, ka lielā cieņā šobrīd ir lina auduma drēbītes. Kolekcijas ir unikālas ar to ka viens apģērba modelis šūts, aptuveni, desmit eksemplāros. Tādēļ pircējs var būt pārliecināts, ka viņa iegādātais apģērbs nav masu produkts. Liels gandarījums varētu būt puiku mammām, jo zēnu drēbes ir vienlīdzīgā daudzumā ar meiteņu apģērbiem. Liene lepojas ar to, ka Mans Eņģels ir zīmols, kas ražo ērtus un kvalitatīvus apģērbus ikdienas valkāšanai. Viņas radītajās kolekcijās, iespējams, neatradīsiet kleitas, kas atbilstu pēdējiem modes kliedzieniem, taču ir velkamas rotaļājoties laukā, ejot uz dārziņu vai dodoties ciemos.

*In the side door there is a sewing workshop, where Liene and her assistant Antra are working. The new spring/summer collection is sewn. The owner reveals that linen clothes are of great demand now. The collections are unique because 1 model is made only in 10 pieces, and in this case the buyer can be sure, this is not a mass product. Boys mums can be satisfied too, as girls clothes are no more than boys. Liene is proud that children wear created by Mans Engels are comfortable and of good quality, meant for everyday wear. Perhaps in her collections one will not find a dress so fashionable, but they are great to wear when playing outside, going to kindergarten or going to parties.

Piegrieztnes. / *Patterns.

Liene pie šujmašīnas un viņas asistenete Antra. / *Liene with the sewing machine, and her assistant Antra.

Pavasara kolekcijas mētelīši.  /*Coats for spring collection.

Mans Eņģels radies, aptuveni, pirms 6 gadiem, kas sakrīt arī ar Lienes dēla Hugo Rainera piedzimšanu. Kā jau daudzām māmiņā, tieši tad radās ideja par bērnu apģērbu veikaliņu, kur būtu atrodamas puiku drēbes. Pirmais veikaliņš atradās Piņķos, taču nu jau ilgāku laiku mājvietu radis Bruņinieku ielā. Viesojoties darbnīcā Liene cienāja ar gardu kafiju un ļāva iejusties radošajā atmosfērā, kas ir neatņemama mazo darbnīcu sastāvdaļa. Atvadoties, zīmola autore vēl piemetina, ka viņai galvenais ir mammu viedoklis, jo tas ir labākais veids kā radīt to kas ir nepieciešams un ikdienā lietojams.

*Mans Engels was created 6 years ago, when the son of Liene - Hugo Rainers was born. As for many other mums, that is when the idea about a kids clothing shop was born. The first shop was in Pinki, but now for a longer period the shop can be found on Bruninieku street. While visiting the workshop, Liene offered a tasty coffee and allowed me to feel the creative atmosphere, which is an important part in small workshops. When leaving, Liene says: "For me it is significant, what mums advise, because it is the best way to create clothes which are needed and worn every day. ".

Liene šūšanu apguvusi pašmācības ceļā. / *Liene has learnt to sew by herself.

Lienes iedvesmas avots - dēls Hugo Rainers. / *Inspiration of Liene is her son Hugo Rainers.

9 komentāri:

 1. redzot šos svārkus... radās doma, ka tik pat labi tie var būt lenny tomy, cherry blossom kids, petra... viegli uzšūt, lēta pašizmaksa? publikas piepraījums? visiem viss ir apmēram vienāds, tikai atšķiras cenu astronomiskuma pakape un valkāšanas ilgtspēja.
  bērnu apģērbu t.s. dizains latviešu modē, manuprāt, ir ļoti vājš punkts, varbūt izņemot danu podkalni un zaza bēbīšu līniju.
  tas ir forši, ka cilvēki dara, protams. bet, pasapņojot, man, piemēram, gribētos, lai QQQ sašūdinātu kaut ko mazajiem, tas varētu būt inčīgi! :)
  veiksmi visiem! ;)

  AtbildētDzēst
 2. Ļoti labs viedoklis. Jūsu viedoklis ir līdzīgs kādu es paudu Latvijas radio. Teicu, ka bērnu mode ir absolūti brīva niša, jo dizains šobrīd ir ļoti vienveidīgs. Katrā gadījumā priecājos arī par tiem kas strādā bērniem un Latvijai.

  AtbildētDzēst
 3. Ļoti jauki, jo vairāk bērnu drēbes šūs Latvijā, jo ātrāk cilvēki pieradīs ģērbties vietējā ražojuma drēbēs - zīmoli vai rokdarbi - tas atkarīgs no katra maciņa. QooQoo legingi maziem, starp citu, ir Klasē :)

  AtbildētDzēst
 4. Anonīms, Kids Gazette

  vai tad riteni no jauna izdomaasim ?:) Ir jau protams nianses pie kaa piestraadaat, bet, es domaaju, ka mazliet pacietiibas un viss notiks.

  AtbildētDzēst
 5. Man gan bija interesanti izlasīt rakstu, jo te ir redzams kas vairāk, ka veikals - tas man atgādināja Venezia kreisā krasta veikaliņus, kur kundzīte šuj mežģīnes, un tur pat var iegādāties jau gatavo produkciju.
  Un kā jau minēts drēbītes piemērotas smilšukastei, parastai ikdienai, par pieejamām cenām plašai LV auditorijai.

  AtbildētDzēst
 6. Augsto modi pie viņiem gluži varbūt tiešām nav vērts meklēt, bet veikaliņam ir sava garša. Un drēbītes - vienkāršas, bet patīkamas. Kā saka - katram savs. Lai veicas, tur vienmēr patīkami kaut vai iegriezties, pat ja nekas pērkams konkrētā reizē acīs neiekrīt.

  AtbildētDzēst
 7. Man augstā mode bērnam patiešām nav vajadzīga, ārkārtīgi LV pietrūkst ērtas tiešām valkājamās drēbes par pieņemamu cenu, nevis skrandas ar kurām nezini ko iesākt pēc mazgāšanas. Lienes drēbes mūsu ģimenē ir ļoti iecienītas, ja citur iepirktais apģērbs tiek atdots tālāk nedomājot tad eņģeļa drēbes mums visas saliktas kastītēs un noliktas. Apģērbs ir funkcionāls "pagarināms" un nenovalkājamas. Lai veicas :)
  Un Mans eņģels veikals tiešām ir tā vieta kur ļoti patīk iegriezties arī tad kad neko nevajag ( bet nekad vel neesmu izgājusi bez kaut nieciņa)

  AtbildētDzēst
 8. I like the helpful info you provide in your articles.

  I will bookmark your weblog and check again here regularly.
  I'm quite sure I'll learn many new stuff right here!
  Good luck for the next!

  My website ... appliance repair Brandon

  AtbildētDzēst
 9. Nice answers in return of this matter with solid
  arguments and describing all concerning that.

  my web-site :: Appliance Repair Tampa

  AtbildētDzēst