ceturtdiena, 2011. gada 24. marts

Berimora kino programma.Ar lielu prieku raugos kalendārā un konstatēju, ka līdz bērnu filmu festivāla Berimors sākumam atlikušas vien 2 nedēļas. Šogad programmā iekļautas 11 pilnmetrāžas un vairāk nekā divi desmiti unikālas, skaistas, labestīgas un piedzīvojumiem bagātas animācijas īsfilmas no Ziemeļvalstīm, Centrāleiropas, Gruzijas un, protams, Latvijas. Lai gan es kā masu kultūras produktu patērētājs esmu pieradusi pie Disney un Warner Brothers piedāvātajām multenēm, Berimora programma ir lieliska. Noteikti nepalaidiet to garām! Filmas ir krāsaina, smieklīgas un pataiešām aizraujošas. Pačukstēšu - manas favorītfilmas ir Bundzinieks Rikijs un velosipēdu zaglis, Kā Tev klājas, Rūdolf Ming?, Zīļuks un Komēta nāk.


ĀBOLS UN TĀRPS
Dānija, 2009, 75min
Ābola Torbena dzīves mērķis ir izaugt par skaistāko un kārdinošāko ābolu, un nonākt lielveikala augļu nodaļas plauktā. Un viņš tāpat kā citi augļi, baidās no slimībām. Pēkšņi notiek kaut kas  neiedomājami šausmīgs - Torbenā iemetas tārps!ASFALTA EŅĢEĻI
Norvēģija, 2010, 77min
Ir brīvdienas. Šovasar divpadsmitgadīgās meitenes nolēmušas nedarīt neko sevišķu, tikai atpūsties draudzenes ģimenes restorānā. Taču tad policija restorānā atrod noslēptas narkotikas un sev līdzi aizved meitenes brāli. Draudzenes zina, ka viņš nav vainīgs, tāpēc pielieto savus īpašos talantus, lai atrastu noziedziniekus un izglābtu lielo brāli no cietuma.
BUNDZINIEKS RIKIJS UN VELOSIPĒDU ZAGLIS
Somija, 2010, 65min
Aizraujoša un emocijām bagāta muzikāla komēdija - stāsts par "Berimora kino" skatītājiem pazīstamā Rikija jaunajiem piedzīvojumiem. Rikijs dabū jaunu un skaistu divriteni, taču tas ļoti drīz pazūd. Meklējot Rikija velosipēdu, galvenie varoņi iekļūst mistiskā piedzīvojumā, kur sava loma ir arī slimnīcai, kurā strādā dziedoši ārsti.
KAM NO VILKA BAIL
Čehija, 2008, 90min
Reiz dzīvoja maza meitene, kurai ļoti patika pasaka par Sarkangalvīti. Viņa dzīvoja kopā ar mammu un tēti, gāja uz bērnudārzu kopā ar draugu Simonu un bija laimīga. Taču kādu dienu viss mainījās, mazā meitene iekļuva raibā piedzīvojumā un pat satika bīstamu vilku.


Filmu programmu varat atrast ŠEIT!

Turpinājums sekos...

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru