trešdiena, 2011. gada 23. februāris

Šodien sākusies abonementu tirdzniecība uz bērnu filmu festivālu "Berimors".Šodien 23.februārī sākta abonementu tirdzniecība uz IX Rīgas Starptautisko Bērnu filmu festivālu "Berimors", kas šogad norisināsies no 8.-10.aprīlim.

Ģimenes abonementi.
Abonementus Biļešu Servisa kasēs, www.bilesuserviss.lv un kino Rīga kasēs iespējams iegādāties par ļoti pieejamām cenām, tādēļ no tiesas iesaku visiem apmeklēt Berimora filmas: 4,- ls (3 cilvēkiem vai filmām); 6,50 ls (5 cilvēkiem vai filmām).

Nedaudz par šī gada programmu.
Festivāla programmā iekļauts unikāls kino no Ziemeļvalstīm, Centrāleiropas, kā arī īpaša Gruzijas un Latvijas animāciju filmu izlase. Taču festivāla īpašie dārgumi ir:

- Moomins and the Comet Chase (Somija) – filma, kurai mūziku komponējusi slavenā Īslandiešu dziedātāja Björk;
- Studijas Animācijas brigāde jaunākā animācijas filma Zīļuks;  
- The Crocodiles – stāsts, kas sākotnēji tika izdots grāmatā 1976.gadā un iekļuva visvairāk pārdoto grāmatu sarakstā Vācijā – pirms tīņu vecuma klasika, kuru joprojām lasa mācību stundās un ir iecienīta vairākās paaudzēs;


- Kā Tev klājas, Rūdolf Ming? (Latvija) – kino forumā Arsenāls tika atzīta par labāko Baltijas konkursa skates filmu;  


- Ricky Rapper and the Bicycle Thief (Somija) – komēdija un mūzikls reizē, ko Somijā pirmajā filmas izrādīšanas nedēļas nogalē noskatījās vairāk nekā 38 000 kinomīļotāju. Ziemeļvalstu darbi festivālā tiks pārstāvēti visvairāk, jo tieši šis pasaules reģions ieņem vadošo lomu bērnu filmu repertuārā.

Berimors apceļo Latviju.
Šogad Berimors ceļo un pirmo reizi dodas uz citām Latvijas pilsētām – Liepāju un Cēsīm. Festivāla laikā notiks arī animācijas darbnīcas un labdarības seansi.Un neaizmirstiet, ka šogad Berimors iestājas par veselīgu dzīvesveidu, tādēļ aicina visus pārvietoties arvelosipēdiem.

3 komentāri:

 1. wiiii, somu bērnu reps :))))))

  The Crocodiles uzrunā ar savu "peer pressure" tēmu - mūžam aktuāla un daudzas traģēdijas raisoša.

  AtbildētDzēst
 2. noteikti brinishkjigs pasakums...zheel, ka iet secen :(
  vienmer atverot jusu lapu man prata nak shis....http://www.vogue.co.uk/jewellery/news/100616-tebalina-necklace-lallys-closet.aspx

  AtbildētDzēst
 3. Ļoti gaumīgs piekariņš... labprāt pie tāda tiktu.

  AtbildētDzēst