ceturtdiena, 2011. gada 24. februāris

Radošais dizainera komplekts. / *Creative designer's kit.Esmu redzējusi daudz dažādus radošos komplektus, bet šis no Imagine this couture pārspēj visus iepriekšējos, jo meitenei vai zēnam ir iespēja pašiem radīt savu sapņu tērpu. Šajā kopmplektā ietilpst skiču klade, mērlenta, zīmuļi kā arī 19 auduma paraugi. Kad skice ir uzzīmēta, seko pārrunas ar šuvējiem, kuru laikā tiek apstiprināts modelis. Pēc 8 nedēļām jūs saņemat unikālu tērpu pēc personīgā dizaina. Cenas, protams, nav mazas un pakalpojums pieejams iedzīvotājiem Amerikā, taču man patika ideja, jo tā atļauj bērnam parādīt savu individuālo stilu un radošās spējas.

*I have seen many creative kits, but this one from Imagine this couture outperforms all the others, because a girl or a boy has an opportunity to create their own dream costume. This kit contains a sketch book, a tape measure, pencils and 19 patterns of fabrics. When the sketch is ready, a discussion between designer and a sewer is held, till the design is confirmed. After 8 weeks a unique, self designed costume with ones own label is received. The prices, of course, are not small and this service is available only for those living in America, but still I really like the idea, because it allows children  to show their individual style and creative thinking.

3 komentāri:

 1. un to pashu var dariit maajaas par ne tik daudzaam naudinjaam...beerns ziimee mamma shuj ;)

  AtbildētDzēst
 2. Bet ideja tik un tā interesanta! Katrā ziņā izklaide bērnam un mammai, un par izklaidi vienmēr ir jāmaksā - vai nu laikā, vai naudā.
  Apsveicami, ka tāda ideja ir realizēta :)

  AtbildētDzēst
 3. Jā, es jau arī vairāk par ideju priecājos. Un, patiešām, var šūt arī mājās ja vien ir prasmes. Labs veids kā iepriecināt bērnu.

  AtbildētDzēst