otrdiena, 2011. gada 1. februāris

Plānojam ballīti. / *Party planner.Ikreiz, kad tuvojas meitas dzimšanas diena (8.februārī) mani pārņem patīkama satraukuma sajūta. Tas saistās ne vien ar ciemiņiem, skaistu kleitu un gardiem ēdieniem, bet arī ar plānošanu. Pirmais pienākums ir izvēlēties ballītes tēmu, jo tas noteiks atmosfēru, dress-code un svētku galdu. Kad esam izvēlējušās starp indiāņiem, princesēm, kovbojiem vai balerīnām, nonākam pie ielūgumiem. Tad seko mājas greznošana un maltītes gatavošana. Kling - klang! Ciemiņi ir klāt!

*Every time I feel that the birthday of my daughter Maija is so close (8th February), I have a pleasant thrill. It is connected not only with the guests, nice dresses or tasty snacks, but also with planning. The first thing is to chose a party theme, because it sets the atmosphere, tells us what we are going to wear and eat. When a choice between indians, princesses, cowboys or ballerinas has been made, we arrive to invitations. Then we come to decorating and preparing the meal. Kling - klang! The guests are here!

Mākslinieku ballīte. / *Artist party.
Lai atvieglotu izvēli, šoreiz iedvesmu smēlāmies no One Charming Party. Šajā mājas lapā var atrast daudzas idejas kā padarīt svētkus skaistākus, sākot jau no ielūgumiem, kurus iespējams izprintēt par brīvu, un beidzot ar idejām kā dekorēt māju un ko likt galdā.

*To make our decision easier, this time we got inspiration from One Charming Party. In this page one can find many ideas how to make a wonderful party, beginning from invitations, which can be printed out for free, ending with ideas about decorating the house, and cooking stuff.Lai izdevusies ballīte! / *Have a great party!

Vintage ballīte. / *Vintage party.
Tēma - pēcpusdienas tēja. / *Theme - afternoon tea.
Zinātnieku ballīte. / *Scientist party.
Džungļu ballīte. / *Jungle party.

Pidžammu ballīte. / *Pajama party.

Fotomateriāls: One Charming Party.

7 komentāri:

 1. liels paldies par linku un idejām! Man gan liekas, tādas posh tematiskās ballītes ar mākslinieciski noformētām cup-cakes, ielūgumiem un galda noformējumu ir iespējamas tikai USA (jo mumš šeit īsti nebūs piedāvājuma). Es gan vēl neesmu šajā jaut iedziļinājusies - bet sākot ar šo vasaru būs jāsāk.

  AtbildētDzēst
 2. ..njaa.. taa plaanoshana & shtukoshana, ko un kaa.. ir viena no pashas balliites labaakajaam daljaam...

  AtbildētDzēst
 3. Piekritīšu abām! Par cupcakes runājot - nekad neesmu taisījusi, bet varbūt, ka jāpamēģina. Un veikalā Prizma esmu redzējusi simpātiskus cupcake papīra trauciņus. Nav ļoti lēti, bet dažreiz var pašikot. Bet var cupcakes aizstāt arī ar maffiniem, tik uzlikt kādu krāsainu karodziņu!

  AtbildētDzēst
 4. Esmu starpcitu arī sajūsmā par franču MACARONS???, un ja kāds ir taisījis vai zin, kur tos Rīgā var dabūt - lai NEKLUSĒ! :)

  AtbildētDzēst
 5. Cupcakes nav grūti taisīt, tik vajag krāsvielas glazūrai un nenormāli daudz cukura ... internetā var atrast receptes labām glazūram utt. Kā krāsvielas var arī izmantot bietes, apelsīnus utt, tikai nebūs tik spilgti. Baigi laba padarīšana, ko taisīt kopā ar bērniem - bērt sastāvdaļas, maisīt, likt trauciņos, bērt virsū garnējumu :D

  AtbildētDzēst
 6. macarons - gaisīgus un lieliskus es tik tikko ēdu Kanēļa konditorejā. Kā jau visi saldumi tur, bija dārgi, bet....ak, cik lieliski!
  patiesībā, imho LV gaumei labak derētu mafini ar karodziņiem, nevis glazētas cupcakes

  AtbildētDzēst
 7. Please let me know if you're looking for a article writer for your blog. You have some really great articles and I feel I would be a good asset. If you ever want to take some of the load off, I'd absolutely love to write some content for
  your blog in exchange for a link back to
  mine. Please shoot me an e-mail if interested.
  Cheers!

  Feel free to surf to my site; click here

  AtbildētDzēst