ceturtdiena, 2011. gada 10. februāris

Misha Lulu - mūsdienu vintidžs. / *Misha Lulu - modern vintage.

Misha Lulu spring/summer 2011.


Pēdējo mēnešu laikā esmu apskatījusi dadz bērnu dizaineru tērpus. Ir vairāki spilgti un atšķirīgi zīmoli, kas piesaistījuši manu uzmanību. Katram ir sava īpaša iezīme, kas to atšķir citu vidū. Misha Lulu man asociejas ar skaistu bērnību, jo viņu galvenā modele Bella ir ļoti īpaša. Kā man patīk sacīt - viņā kaut kas ir! Tādi ir arī viņu tērpi.

*In the last months I have seen very many designer clothes for kids. There are a few vivid and unlike brands, which got my attention. Every one has its special mark, that makes it different among others. Misha Lulu I do associate with a beautiful childhood, as their main model Bela is very special. As I like to say - there is something about her! The same is with their fashion.Kad pirms pieciem gadiem Kārena ar vīru Džo uzsāka bērnu apģērbu biznesu, viņu mērķis bija nevis kopēt pieaugušo apģērbus un šūt tos mazos izmēros, bet gan radīt tērpus bērniem. Misha Lulu ir zīmols, kuram raksturīgas vintage stila iezīmes. Šajā sezonā dominē 60mito gadu stila kleitas ar pazeminātu jostasvietu un izteiktu mini. Redzamas lakoniskas formas un ģeometriski raksti.

*When five years ago Karen with her husband Joe started children fashion business, their aim was not to copy adult clothing and making it into small sizes, but create clothing for kids. Misha Lulu is a brand, that has a lot to do with vintage style. This season the main accent is on the 60s dresses with lower waist and real mini. One can see laconic silhouettes and geometric patterns.


60mitajos gados modē bija gluds "ponijs". / *In 60s a "pony" hairsyle was popular.

Bella ir zīmola seja, kā arī Kārenas un Džo meita. / *Bela is the the face of the brand, as well as daughter of Karen and Joe.

1 komentārs: