otrdiena, 2011. gada 15. februāris

Kas šodien mugurā Romeo Bekhemam? / *What is Romeo Beckham wearing today?Pirms mēneša Britu žurnāls GQ publicēja 2010. gada 50 labāk ģērbto vīriešu sarakstu. Tikai desmit vietas aiz sava tēta, 26. vietā atrodas astoņus gadus vecais Romeo Bekhems. Tas protams nav brīnums ja mamma ir Viktorija Bekhema, bet tētis Devids Bekhems. Mazais zēns GQ topā aiz sevis atstājis ļoti daudzas prominentas personas - tajā skaitā Džūdu Lovu un Princi Viljamsu.

*A month ago British GQ published a list of 50 best-dressed men in 2010. Only ten places after his dad, in place 26 is eight year old Romeo Beckham. Of course it is not a surprise if your Mom is Victoria Beckham, but dad David Beckham. Little boy has left behind many prominent men - including Jude Law and Prince Williams.

Kas mugurā Romeo Bekhemam vai kā saģērbties Bekhema stilā?! / *What is Rome Beckham wearing or how to dress Beckham style?!

Jaka. / *Jacket. GAP.

Polo krekls. / *Polo shirt. Alex and Alexa.

Šorti. / *Shorts. ZARA.
Kedas. / *Sneakers. ZARA.
Saulesbrilles. / *Sunglasses. Ray Ban.


Fotomateriāls: Graham Whitby, Jordan Strauss.

4 komentāri:

  1. Šajā pasaulē ir ļoti daudz skaistu lietu, bet - vai tiešām tik liels uzsvars ir jāliek uz modi bērniem? vai Jums nešķiet, ka daudz vērtīgāk būtu rakstīt par bērnu izglītību, attīstību, veselību, drošām rotaļlietām utt. Kāpēc? Tāpēc, ka šajā dzīvē ir kas vairāk par mantu kultu.. Un 99% iedzīvotāju nekad nenopirks neko no šīm lietām, kuras šeit tiek apskatītas.. Varētu jau rakstīt vēl garāk, bet, domāju, ka domu sapratāt.

    AtbildētDzēst
  2. Ļoti cienu jūsu viedokli. Taču pasaulē jābūt dažādībai. Par jūsu minētajām tēmām daudz informācijas varēsiet atrast portālos www.calis.lv un www.mammam.lv

    AtbildētDzēst
  3. man maajaas kkur ir divgadnieka bilde- ruutaini shorti, converse, polo krekls, saules brilles un jaka.... varbuut beckham kid ir stiliigs vinju vecaaku deelj, jo katrs otrais puika mums apkart ir taa gjeerbies :)

    AtbildētDzēst