piektdiena, 2011. gada 18. februāris

Istaba drēbju skapī vai stāsts par ierobežotām platībām. / *Room in a closet or story about limited spaces.

Kad iekārtoju bērnistabu, galvenais uzdevums bija vienā telpā ievietot divas gultas. Man tas veiksmīgi izdevās, kā arī palika vieta rakstāmgaldam un spēļu zonai. Ja ģimenē aug vairāk kā viens bērns, bet istabu skaits ir ierobežots, nākas piepūlēt fantāziju, lai mēbeļu izvietojums būtu loģisks un acij tīkams. Šoreiz piedāvāju apskatīt bērnistabas, kurās mitinās 2 un vairāk bērni. Lai kvadrātmetri jūs neirobežo domājot par ģimenes pieaugumu!

*When I was up to creating the room for my own kids , my main aim was to put two beds in one room. I did it successfully, and had space for desk and play area too. If you have more than one kid, but the rooms are limited, you have to use fantasy, so that the placement of furniture looks good and tastes good. Today I offer to take a look in rooms created for 2 and more kids. Don't let the square meters limit your growth of family!

Istaba sienas skapī. / *Room in a closet.
Minimālisms. / Minimalism.
Brīvdienu mājas variants. / *Vacation house option.
Iespaidojoties no vilcienu kupejas. / *Getting inspiration from train compartment.
Meža mīļotājiem. / *Forest lovers.
Maksimāli izmantota telpa. / *Maximum use of space.

Jumta istaba. / *Loft.
Ja istabā ir augsti griesti. / *If the room has high ceilings.

Found via Houzz, Behance, Ohdeedoh.

6 komentāri:

 1. skaisti - visi varianti ir interesanti, bet pēdējais laikam tomēr favorītos - tādu noteikti gribētu i pati i saviem bērniem.
  Mums arī bija līdzīga situācija, kad otrajam bērniņam vajadzēja iekārtot vietiņu - nācās piedomāt kā savietot divas nesavietojamas pasaules - puiša auto-moto dizainu ar meitiņas rožaino romantismu :) Kaut kā izdevās :)))

  AtbildētDzēst
 2. Jā, man ar pēdējais favorīts... neatteiktos tādā mitināties. Ja Inesei ir vēlēšanās parādīt savu bērnu istabu - gaidīšu ziņas uz kidsgazette@gmail.com.

  AtbildētDzēst
 3. Es arī balsotu par pēdējo. Jo, piemēram, tas vilciena kupejas variants vizuāli labs, bet nu reāli biedējošs izskatās- guļvietai vispār nav nekāda maliņa? Es naktīs neaizmigtu, ja maniem bērniem tādā būtu jāguļ :D

  AtbildētDzēst
 4. :( Negribu žultēt, bet šis blogs nerada neko jaunu, bet pārkopē un pakomentē. Virsraksts vēstīja daudz, saņēmu maz....
  Kristīne

  AtbildētDzēst
 5. Man tā meža mājiņa patīk, bet manā variantā tā būtu meitenīgāka...

  AtbildētDzēst