svētdiena, 2011. gada 20. februāris

Brīvdiena. / *A day-off!Nav nekā patīkamāka, kā paņemt brīvdienu savā dzimšanas dienā. Tas ir šodien. Tāpēc ar izmeklētiem rakstiem šodien neaizraušos. Varu paziņot, ka dāvanā esmu saņēmusi 400 lapaspušu biezu grāmatu par 21. gadsimta bērnu rotaļlietām. Jūs noteikti būsiet ieguvēji, jo šis tas no grāmatas satura parādīsies arī Kids Gazette.

*There is nothing so wonderful as taking a day off on your birthday. It is today. That's why I will not offer you special articles today. Can inform you that I have received a 400 page book about 21st century kids toys. You will gain much of it too, because will write about some of the special toys in Kids Gazette.

Šodien piedāvāju arī nelielu ieskatu meitas Maijas leļļu mājā, kuru viņa pirms 12 dienām saņēma dzimšanas dienas dāvanā no tēta.

*Today I offer you to take little insight in daughter Maija's doll house, witch she got for birthday 12 days ago from her daddy.
12 comments:

 1. Santa, daudz laimes dzimšanas dienā! Lai izdodas viss iecerētais :)))))

  AtbildētDzēst
 2. Sirsnīgi sveicieni svētkos! Lai burvīgiem piedzīvojumiem un jaunām iespējām pilns nākošais gads! :)

  P.S. Ļoti jauka ir Maijas leļļu māja :)

  AtbildētDzēst
 3. Daudz Laims dzimšanas dienmā arī no manis! Lai viss piepildās!:)

  AtbildētDzēst
 4. Daudz laimītes dzimšanas dienā.
  Liels prieks, ka Tev arī dzimšanas diena un man vienā dienā...Kristīne

  AtbildētDzēst
 5. Sveika, daudz laimītes dzimšanas dienā:)!
  Man jautājums par tēmu, saki lūdzu, cik veca ir Tava meitiņa, un cik aktīvi viņa izmanto leļļu māju, kas viņai patīk vis vairāk? Interesējos, jo man ir divas jaunkundzes un sen domāju, par šādu rotaļlietu...p.s. pati gribu arī paspēlēties:D!
  Paldies jau iepriekš;)

  AtbildētDzēst
 6. Paldies Iveta!

  Manai meitai ir 4 gadi. Leļļu mājā viņa iegriežas katru dienu, bet ne pārāk ilgi. Domāju, ka ar laiku tā interesēs vēl vairāk. Ja ir divas meitenes - tas, protams, ir lieliski, jo var izspēlēt dažādas lomas. Un, starpcitu - pašai man a patīk sakārtot mēbelītes. :)

  AtbildētDzēst
 7. Paldies, tad jāuzsāk leļļu mājas meklējumi:)

  AtbildētDzēst
 8. par lellu maaju- man vienmeer shkjitis, ka taas vairaak ieinteresee pieaugushos... man tuva draudzene ir radiijusi ziedus lellu maajaam un tad no dzirdeetaa sapratu, ka tie vairaak ir kolekcionaari, miljonaari ;) vai abi vienaa personaa.... vairaak kaa fantaziju lidojumam shkjiet...noteikti mazo praatus attiisti .....

  AtbildētDzēst
 9. ka reiz domāju par šādu māju savai meitai. gribētos dzirdēt vēl kādu atsauksmi, kā lietojās
  sylvanian families.

  AtbildētDzēst
 10. Sylvanian families ir ļoti labas mēbelītes. Plastmasīgas, pritams, bet kvalitatīvas. Vienam zvēriņam spalva nonāca nost, tagad izskatās pēc Čeburaškas :)Un man jau šķiet, ka ja ir iespēja, tad leļļu māju labāk taisīt pašiem. Pirmkārt lētāk, otrrkārt pašu rokām, treškārt var izmantot kā plauktu.

  AtbildētDzēst