otrdiena, 2011. gada 22. februāris

Born to be kitch pavasaris/vasara '11. / *Born to be kitch spring/summer '11.Pirms nedēļas saņēmu e-pasu, ar aicinājumu apskatīt franču modes zīmola Born to be kitch Creations jauno pavasara/vasaras kolekciju. No ielūguma sapratu, ka ieraudzīšu modelīšus ar vintage stila elementiem. Biju patīkami pārsteigta, jo Bbk dizains ir ļoti tipisks pagājušā gadsimta 30. gadiem. Es pat teiktu, ka mūsdienas jūtamas tikai nenovalkātajā audumā, taču silueti ir ieturēti vienotā stilistikā bez īpašām atkāpēm.

*A week ago I received an e-mail, inviting me to see the new spring/summer collection by a french brand Born to be kitch Creations. From the invitation I understood, that I'm going to see models containing elements of vintage fashion. I was pleased to realize, that designs by Bbk are very typical to the 30s. I would rather say, that influences from the modern world can only be felt through the unused fabrics, but silhouettes remain in one stylistics without any deviations.
Bbk izveidojusi arhitekte un dizainere no Bordo - Catherine Seixo. Veidojot dizainu viņa iedvesmojusies no pasaku tēlu ceļojumiem bērnu literatūrā. Varbūt tādēl puišu apģērbos jūtama jūrasbraucēju tematika, bet meiteņu apģērbi ir gaisīgi un viegli. Pavasara/vasaras kolekcijas raksturīgākie audumi ir poplīns un lins.

*Bbk has been created by an architect and designer from Bordo - Catherine Seixo. While making her fashion, she gets inspiration from travels of tale characters from kids literature. Maybe that's why sailor theme for boys and airy light dresses for girls can be met in the new collection. Fabrics used in this season are linen and poplin. Daži kadri no 30mitajiem gadiem. / *Some snapshots from 30s.Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru