ceturtdiena, 2011. gada 3. februāris

Ann Frances. / *Ann Frances.


Vakardienas ciemošanās pie dizaineres Katjas Šehurinas mani iedvesmoja uzrakstīt par Ann Frances meiteņu kleitām, kuras ir tikpat gaisīgas kā Katjas radītie modeļi. Ann Frances ir divu dizaineru radīts kāzu kleitu zīmols. Pagājušajā rudenī tika prezentēta pirmā "puķu meiteņu" kleitu kolekcija. Lai gan latviešiem nav izteiktas "puķu meiteņu" tradīcijas (par "puķu meitenēm" Amerikā tiek sauktas meitenes, kas nes līgavas plīvuru un izber tās priekšā rožlapiņas), tas nenozīmē, pirmkārt, ka šādas tradīcijas nevarētu rasties, bet, otrkārt, ka mazās meitenes nevarētu nēsāt Ann Frances burvīgās un gaisīgās kleitas siltās vasaras dienās. Kleitas tiek šūdinātas no Šveicē ražota batista auduma un izšuvumiem, kā arī franču mežģīnēm.

*Yesterday I visited designer Katya Shehurina and it inspired me to write about Ann Frances girls dresses, as they are as airy as models created by Katya. Ann Frances is a bridal collection created by two designers. Last autumn the first "flower girl" collection was presented. Though Latvians don't have a tradition of "flower girls", it has never been said, that a "flower girl" dress by Ann Frances could not be worn on a warm summer day. The dresses are made of Swiss batiste and embroideries, as well as French laces.

Fotomateriāls: Ann Frances.

2 komentāri:

  1. Jauks ieraksts! Paldies!
    Šajā sakarā man radās jautājums - varbūt ir kas līdzīgs zināms arī puikām? Man kā puikas mammai šī ir diezgan sāpīga tēma, jo puikām svētku drēbju izvēle ir oi, cik nožēlojama.... Bet iespējam līdz šim man vienkārši nav veicies ar atrašanu.

    AtbildētDzēst
  2. Ja kas "iekritīs" acīs par puikam - noteikti uzrakstīšu! Pagaidām gan uzreiz nekas prātā nenāk.

    AtbildētDzēst