svētdiena, 2011. gada 30. janvāris

Lācis ar labu gaumi. / *Teddy with a good taste.

HUGU, kas bija tik laipns un piekrita sarunai ar mani.


Intervijas varonis ir kāds ārkārtīgi neparasts personāžs ar izteikti labu gaumi un sirsnīgu raksturu. Kad aicināju cienījamo lāci HUGU uz interviju, nezināju vai viņš piekritīs, jo ar lāčiem nekad neko nevar zināt. Nu es droši varu teikt, ka mana pirmā saruna ar HUGU ir izdevusies... viņš pat uzaicināja mani uz tēju, bet tas ir atkal cits stāsts par kuru noteikti vēl lasīsiet.

*This time my interviewee is an absolutely unusual character with a distinctly good taste and lovely character. When I invited the teddy HUGU for the interview I was not sure if he will agree, because you can never know what a bear has in its mind. Now I can convincingly say that my first conversation with HUGU has turned out to be very successful... he has even invited me to have a cup of tea with him, but that is another story you will soon read about.


Tev esot laba gaume. Runa taču šoreiz nav par ārējo izskatu?! Pareizi?!
Ceru, ka ne tikai! Esmu lācis kurā var ierakstīt un saglabāt sirsnīgu ziņojumu. Piemēram, bildinājumu mīļotajai meitenei! Tā taču būtu pavisam gaumīga dāvana?! Un par manu izskatu un gaumi rūpējas māksliniece Maija Mackus.

*It is said that you have a good taste. We are not talking about the looks?! Aren't we?
Hope, that not only. I am a bear which can record a lovely message. For example, a proposal to get married. Wouldn't it be a tasteful gift?! And if we are speaking about my looks - an artist Maija Mackus is taking care of it.


Tīrīgais HUGU.

Vai zini, kas šobrīd lāčiem modē?
Pašreiz lāčiem modē būt no dabiskiem materiāliem, kas neizraisa alerģijas ne maziem ne lieliem, un būt 100% darinātiem Latvijā! Piemēram, mani un citus HUGU tamborē čaklās Latvijas tamborētājas, bet Rīgā gudri mākslinieki un inženieri mums ieliek dvēselīti.

*Do you know what is fashionable for bears now?
For bears it is now fashionable to be from natural materials, which don't cause allergy and is 100% made in Latvia! For example, I and other friends HUGU are crocheted by latvian knitters, but smart artists and engineers from Riga put souls inside us.


Nosauc trīs pazīstamus cilvēkus pie kuriem Tu labprāt aizietu ciemos!
Pie Vairas Vīķes - Freibergas, Elīnas Garančas un Renāra Kaupera!!!

*Name three well known people, whom you would like to visit!
I would like to see Vaira Vike - Freiberga, Elina Garanca and Renars Kaupers!!!Vai esi saticis Mr Bīna lāci? Ja ne, vai gribētu?
Pagaidām vēl nav izdevies, bet ceru, ka drīzumā tiksimies. Mums būtu par ko parunāt.

*Have you met the bear of Mr Bean? If not, would you like to?
At the moment I have not had a chance, but hope that soon we will meet. We would have stuff to talk about.

Emocionālais HUGU.


Tuvojas Valentīna diena. Kā pārsteigsi savus mīļos? Uzzīmē to, ko viņiem dāvināsi!
Man gribētos saviem mīļajiem dāvāt daudz mīlestības. Ceru, ka uz šiem svētkiem manā un citu HUGU vēderos tiks ierakstīti daudz sirsnīgi ziņojumi, kas padarīs laimīgākus apkārtējos cilvēkus!!! Jo kā saka, HUGU ir stāsts par kopā būšanu!

*Valentine's day is approaching. How will you surprise your beloved ones? Draw, what you will give them as a gift!
I would like to give love to my beloved ones. I just hope that for this celebration many nice records will be made in my and other HUGU stomacks, and that they will make the days brighter for those who receive them!!! Because, as it is said - HUGU is a story about being together!Lūk arī HUGU oriģinālatbildes: / The original answers of bear HUGU:2 komentāri:

  1. dikti jau stilīgi tie hugu lācīši, un turklāt tiem piemīt tāds skumji/garlaikoti/eloloģisks ziemeļnieciskais šarms.

    AtbildētDzēst
  2. mani kā fotogrāfu uzrunāja tieši bildes ar lāčiem, tās ir izcilas!!! īpaši ar spalvas kātu

    AtbildētDzēst