otrdiena, 2011. gada 25. janvāris

Divi vienā. / *Two in one.Mēbeļu dizainere Aiga Bitmane, radījusi transformējamu gultu bēniem. Tā piemērota mazām bērnu istabām, jo rakstāmgalds vienā mirklī spēj pārtap par gultu un otrādāk. Dizainere stāsta, ka šādai transformējamai mēbelei ir savs ieguvums, jo ar speciālu sistēmu galds tiek nolaists zemāk joprojām esot horizontālā stāvoklī. Pozitīvi, ka nav nepieciešama veļas kaste, jo segu var piestiprināt ar speciālām gumijām. Nezaudējot mūsdienīgu izskatu, rakstāmgalda un gultas apvienošana vienā sistēmā noteikti ir funkcionāls risinājums ierobežotām platībām.

*Furniture designer Aiga Bitmane has created a transformable bed for kids. It is suitable for small children bedrooms, because a desk can be easily turned into bed an vice versa. Designer says that this kind of transformable bed has its benefits, because a special system moves the desk down under the bed, still remaining in a horizontal position. A positive aspect, is that you don't need a box for linen as the blanket is attached by flexible string. Without loosing its modern touch," two in one" bed is a good choice for limited spaces.


6 komentāri:

 1. Jaa, funkcionaali tas ir, jo īpaši, ja ņem vērā to, ka pilsētās daudzām ģimenem jāsaspiežas mazās telpās. Man gan tomēr tieši šis variants nepatīk, jo bērnistabai prasās ko dzīvespriecīgāku un dzīvāku. Kopumā mēbele izskatās "plika" un tāda, ko tētis brīvajā laikā no saplākšņiem sasitis.

  AtbildētDzēst
 2. Šo gultu, ja nemaldos ražo Saldus mēbeļu ražotāji ''Bitman'', jo biju iegājusi ar bērniem viņu salonā un tur tā gulta bija kā ekspozīcija. Izskatījās ļoti labi un funkcionāli. Runājos ar dizaineri, un viņa teica, ka krāsas un materiālus var izvēlēties visdažādākos, tāpēc var piemērot katrs pēc savām vēlmēm. Manuprāt, ļoti veiksmīgs risinājums!

  AtbildētDzēst
 3. ļoti interesansts un pārdomāts risinājums

  AtbildētDzēst
 4. Gaume katram sava, bet priecājos par to, ka šī mēbele ražota Latvijā.

  AtbildētDzēst
 5. Mani bērni šo brīnumu iemēģināja!Es teiktu,ka labāku neko vēlēties nevar,ja dzīvojamā telpā maz vietas.Ja man būtu tagad vajadzība iegādāties bērniem gultas-noteikti pirktu šo!Savus bērnus biju "aizdevusi" šai fotosesijai,tagad,kā ejam veikalam garām,tā atskan žēlabains jautājums:"Mammīt,kad to gultiņu vedīsim uz savām mājām?"

  AtbildētDzēst
 6. Cik tada gultinja maksaa?

  AtbildētDzēst