trešdiena, 2010. gada 8. decembris

Ziemassvētku dāvanu izlase no Latvijas interneta veikaliem.Vakar ļoti azartiski ķēros klāt Latvijas interneta veikaliem, kur atrodamas bērnu rotaļlietas. Varu jums pavēstīt - šī niša ir absolūti brīva! Šobrīd lielākais vairums piedāvā vienas un tās pašas rotaļlietas, ko tirgo arī rotaļlietu veikali. Nesaku, ka Barbijas, Bakugani, Lego utt. nav vajadzīgi, taču nav īsti alternatīvas. Pasaulē taču ir tik daudz interesantu rotaļlietu, kas nav masu produkti. Protams, ieguldījums un pētnieciskais darbs arī ir apjomīgāks, bet tad vismaz tā nav atražošana. Latvijas interneta veikalos ievēroju, ka rotaļlietas, kas nav "standarta" klāstā ir izpirktas. Secinājums: nepieciešams jauns veikals, kur vienuviet varētu atrast labākos Latvijas ražojumus un rotaļlietas, kas nav masu produkti.

Būšu ļoti pateicīga ja komentāros ierakstīsiet arī savas idejas par rotaļlietām, kas atrodamas internetā. Varbūt zinat kādus i-veikalus, kurus interesentiem vajadzētu apmeklēt?!

Kids Gazette dāvanu izlase no Latvijas interneta veikaliem.

Oball. Cena: 5,90 ls. Bumba maziem bērniņiem, ko virpināt pa rociņām.
Pirmā mašīna. Ražota Latvijā. Cena: 2,95 ls.

Jauno pētnieku komplekts. Cena: 6,50 ls.

Balerīna. Dari pats. Cena: 7,50 ls.

Mugursoma. Cena: 22,- ls.Polar express dzelzceļš. Cena: 48,99 ls.
Apzīmējams šūpuļkrēsls. Cena: 12,- ls.

Galda spēle. Kokmaizītes. Cena: 15,- ls.
Retro auto. Cena: 39,98 ls.
Trušu būris. Cena: 26,03 ls.
Skaitāmkociņi. Cena: 17,97 ls.

Soma ar personību. Priekšpusē iespējams ievietot paša zīmētu attēlu. Cena: 18,50 ls.

5 komentāri:

 1. Vakar pavisam nejauši iegāju veikalā Rūcis uz Stabu ielas(interneta adrese http://rucis.lv, bet diemžēl lapā nav viss, kas atrodas uz vietas), man pašai iepatikās pasaules karte ar magnētiem, kur attēlots raksturīgākais katrai valstij. Kā arī aktīvās rotaļlietas bērniem - gan līdzsvara attīstīšanai, gan pēdiņu masāžai un stiprināšanai.

  AtbildētDzēst
 2. Skaistas, interesantas un tādas, kas patīk un aizrauj bērnus- mantiņas un attīstošās spēles ir veikalā Domiņa /apskatīt var http://www.kokaspeles.lv/, kuru vislabāk apmeklēt klātienē, jo tur valda Pasakaina noskaņa- laipna, zinoša! pārdevēja, silta un mājīga atmosfēra, smaržo un sprakšķ un silda dzīvā uguns :)
  Cik zinu, viņu mantiņas piedāvā i-veikals Dabas dobe.

  AtbildētDzēst
 3. У Вас бы точно был замечательный магазин-заполните эту нишу-а мы будем Вам благодарны

  AtbildētDzēst
 4. Iespējams jau kāds ir pazīstams ar šādām bērnu rotaļlietām, bet mani nebeidz jūsmot šo mantiņu kvalitāte un vieta bērna attīstībā.
  1. Plan toys:
  http://www.plantoys.com/products.php?cat_id=4
  2. Anglijā nopērkamā bērnu lietu kolekcija I LOVE MY BEAR. Piemīlīgs dizains, izmantoti dažādi dabīgie materiāli un tehnika tekstilā.
  http://www.toysrus.co.uk/
  3. Krievijā veidotie vaļenki bērniem, dažādas krāsas, dizaina, ar vai bez kalašiņām. Mākslinieku roku darbs, ekoloģiski tīrs produkts, jo ražošanas procesā izmanto tikai ūdeni un ziepes. Sākot no 3 mēnešu vecuma.

  Gundega

  AtbildētDzēst
 5. Liels paldies par ietekumiem. Kur var dabūt vaļenkus?

  AtbildētDzēst