otrdiena, 2010. gada 14. decembris

Ziemassvētku vēstuļu apmaiņa. / *Christmas letter exchange.


Kids Gazette rīkotā Ziemassvētku vēstuļu apmaiņas akcija ir veiksmīgi noslēgusies... un bērni jau saņem pirmos Ziemassvētku apsveikumus. Kā jau solīju iepriekš - publicēšu visas iesūtītās fotogrāfijas, kur būs redzami gan smaidīgi bērni saņemot pārsteigumu sūtījumu, gan vienkārši kartiņas. Tādā veidā varam izsekot un apskatīt, kur mūsu vēstulītes nonākušas. Lai Jums Priecīgi Ziemassvētki!

*The Christmas letter exchange action organized by Kids Gazette has happily ended... and first kids are receiving their Xmas greeting cards. As promised - will publish all photos, where kids are receiving their mail or just photos of received cards. In that way we can see and follow where our letters have been sent and who have received them. Merry Christmas to all!

Kate Katrīna Vildiņa (Rīga) saņēmusi vēstuli no Andreja Šķerberga (Talsi).


Pauls Pēteris Vildiņš (Rīga) saņēmis vēstuli no Annas Emīlijas Meluškānes (Saurieši).
Hugo Hurri (Anglija) saņēmis vēstuli no Keitas Sofijas Džordžeinas Kastovas (Rīga).

Evelīna Kaņepe (Rīga) saņēmusi apsveikumu no Kates Katrīnas Vildiņas (Rīga).

Anna Bāriņa (Rīgas. raj.) saņēmusi apsveikumu no Marka Rēpeļa (Rīga).

Madara Bāriņa (Rīgas raj.) saņēmusi apsveikumu no Karlīnes (Valka).

Karlīne Kalniņa (Valka) saņēmusi apsveikumu no Klāva Smildziņa (Rīga).
Gustavs Līcis (Garkalne) saņēmis apsveikumu no Pētera (Rīga).
Justs saņēmis apsveikumu no Ernesta.

Lotta saņēmusi apsveikumu no Annas.

Ieva saņēmusi apsveikumu no Karīnas (Ogre).

Līva saņēmusi apsveikumu no Danielas (Ogre).
Danila saņēmis apsveikumu no Kārļa.
Anna (Maskava) saņēmusi apsveikumu no Danila (Rīga).
Mīļās Mammas! Esmu saņēmusi vairākus e-pastus, kur bērni nav pastkastītēs atraduši apsveikumus līdz pat šai dienai nezināmu iemeslu dēļ. Tādēļ ar mammas Kristīnes aicinājumu un Kids Gazette atbalstu, lūdzu jūs komentāru sadaļā ierakstiet vai esat nosūtījuši un saņēmuši apsveikumus. Varat norādīt bērnu vārdus kam esat sūtījuši, bet adreses lūdzu neminēt (datu aizsardzība). Akcijā piedalījās 104 bērni. Paldies par atbalstu!

12 comments:

 1. Mēs jau pasen nosūtījām savus apsveikumus, bet mums vēl nekas nav pienācis..........var jau būt , ka vēl paspēs............žēl gan ,ka tā :((

  AtbildētDzēst
 2. Jā, mēs arī pasen izsūtījām, bet vēl nekā. Varbūt pasts lēnām strādā. Kaut arī kartītes, ko izsūtīju pirms dažām dienām saviem draugiem jau pienākušas. Atliek tikai gaidīt un cerēt, ka pastniekam no somas nav izkritis.

  AtbildētDzēst
 3. Vēlu veiksmi un pacietību! Mums gan paveicies, gan Karlīne saņēma, gan viņas sūtīto saņēma!
  Priecīgus svētkus!

  AtbildētDzēst
 4. Lūk ko e-pastā raksta Justa mamma Zane:
  "Liels paldies Ernestam un viņa māmiņai par tik mīļiem novēlējumiem un ārkārtīgi asprātīgo pašdarināto kartīti!
  Labprāt pateiktos viņiem personīgi, bet nezinu adresi!"

  AtbildētDzēst
 5. Gribētos zināt vai mūsu Ziemassvētku apsveikumu adresāts ir saņēmis!? :) Nedaudz skumji, ka mūsu vēstuļu kastītē joprojām nav iekritis "apmaiņas pārsteigums". Meitiņai sasolīju, bet nekā :(

  AtbildētDzēst
 6. Labdien mīļās mammas!

  Es arī katru dienu pārbaudu pastkastīti un sāku šaubīties par Latvijas Pastu. Nezinu arī vai mūsu apsveikumus kāds saņēmis. Ceru vismaz, ka visi, kas pieteikušies ir izpildījuši majasdarbiņu. Jo kur gan tik daudzas vēstules var noklīst????

  AtbildētDzēst
 7. mēs arī mājas darbiņu izpildījām, bet nevienam no abiem bērniem nav atnācis :(

  AtbildētDzēst
 8. Mēs arī nosūtījām divas vēstulītes ,bet nesaņēmām nevienu , tāpat nav zināms vai mūsējās saņēma................bērniņi gaidīja..:(

  AtbildētDzēst
 9. Varbūt jāiesniedz Latvijas Pastam kaut kādas saraksts ar pazudušajām vēstulēm??!

  AtbildētDzēst
 10. Interesanti, vai Katrīna Mūrniece ir saņēmusi mūsu apsveikumu? Būtu žēl, ja tas būtu noklīdis! Izsūtījām 12.dec. (Zane)

  AtbildētDzēst
 11. Ir modies jau atkal jauns rīts... ir sākusies jauna skaista diena un mēs ar meitiņu cerību saņemt, ar Ziemassvētku pasta apmaiņas programmas starpniecību, apsveikumu ~ esam zaudējušas. Taču no sirds priecājamies par ziņu, ka Anglijā puisēns Hugo ir saņēmis mūsu darināto Ziemassvētku apsveikumu :)
  Visiem skaistu... patiesu un mīļu Jauno gadu!
  ~ ritva ~

  AtbildētDzēst
 12. Maija sūtīja apsveikumu Rūdim Rībenam (kartiņa ar ziemassvētku eglīti). Andrejs sūtīja apsveikumu Mārcim no Rīgas (kartiņa ar sniegavīru). Pastkastītē gan vēl neko neesam saņēmuši.

  AtbildētDzēst