otrdiena, 2010. gada 14. decembris

Liels un Mazs interneta veikals. / *Liels un Mazs web-shop.Neskaitāmas reizes biju klikšķinājusi www.lielsmazs.lv, bet - nekā. Ekrāns vienmēr sacīja, lai pienāku nākamo reizi, kad lapa būs gatava. Esmu sagaidījusi! No šodienas sāk darboties izdevniecības Liels un Mazs interneta grāmatu veikaliņš. Viņi sola labas cenas un iespēju apskatīt visas grāmatiņas vienuviet.

Liels un Mazs ir bērnu grāmatu izdevniecība, kas dibināta 2004. gadā. Atzīšos, sākumā viņu izdotās grāmatas nemācēju novērtēt, bet ar laiku esmu pat tās sākusi mīlēt. Kā viņi paši saka: "Lasītāji nevar iemācīties gribēt to, kas viņiem nekad nav piedāvāts". Un tā ir taisnība.

*Nobody can count those many clicks I have done looking for www.lielsmazs.lv, but - nothing. The screen always suggested to come back, when the page will be ready. That's it - they are open now! Publishing house Liels un Mazs have opened their web shop today. They promise good prices and possibility to see all their books in one place.

Liels un Mazs is a children books publishing house, established in 2004. I confess, at the beginning couldn't understand their books, but now I have started to love them. As they themselves say: "Readers can't learn to want books, which have never been offered to them". And that is true!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru