pirmdiena, 2010. gada 1. novembris

Ziemassvētku pasts. / *Christmas letters. Dārgie Vēstuļu draugi. Adresītes ir saņemtas un tagad nodarbojos ar to, lai katrs saņemtu savu Jaunā vēstuļu drauga adresi. Tā kā šogad ir pieteikušies 96% Latvijas bērnu, tad visiem nesanāk sūtīt Ziemassvētku sveicienu ārpus valsts robežām. Nākamgad strādāšu pie tā, lai Kids Gazette plašāk izietu ārpus Latvijas, bet tagad varat būt pārliecināti, ka Latvijā esam vienīgie, kas tik plaši apmainās ar vēstulēm. Liels, Liels, Liels paldies, ka piedalaties šajā jaukajā akcijā.


APMAINIES AR VĒSTULĒM. / *EXCHANGE LETTERS.

Bērnu Ziemassvētku vēstuļu apmaiņas punkts.

No šodienas sāk darboties Pirmais Ziemassvētku sveicienu apmaiņas punkts Latvijā. Ziemassvētki ir pārsteigumu laiks. Tie ir ģimenes svētki un laiks, kad sajūtamies viens otram ļoti tuvu, pat ja mūs šķir tūkstošiem kilometru. Tādēļ padarīsim šo laiku vēl īpašāku sev un citiem cilvēkiem, jo īpaši bērniem visā plašajā pasaulē un apmainīsimies ar vēstulēm!


*Christmas is a time of wonder and miracles. These are family holidays and time when we feel very close to each other, even if thousand of miles part us. Therefore, let us make this holiday season even more special for ourselves and other people, especially children all over the world. Let's exchange some letters!

Kas jādara?

1. Lai piedalītos šajā akcijā, līdz 1. decembrim atsūtiet sava bērna vārdu, vecumu un dzīvesvietas adresi uz e-pastu: kidsgazette@gmail.com

2. Līdz 6. decembrim Jūs saņemsiet e-pastu ar šadas pašas informācijas saturu par citu bērnu, kam Jums būs jāsūta vēstule.

3. Līdz 12. decembrim nosūtiet vēstuli, lai katrs, kas piedalās šajā akcijā būtu saņēmis savu īpašo 2010. gada Ziemassvētku sveicienu!

What you have to do?

1.To participate, send us your child's name, age and address till 1st Decembre on e-mail: kidsgazette@gmail.com

2. Till 6th Decembre you will receive an e-mail containing the same information about another child somewhere in the world, to whom you will have to send a letter.

3. Send a letter till 12th Decembre, so that everybody who participates in this action receives a wonderful Christmas 2010 greeting!

LAI NOTIEK BRĪNUMI! / *LET A MIRACLE BEGIN!

6 komentāri:

 1. Fantastiska ideja!
  Noteikti piedalīšos :)

  AtbildētDzēst
 2. а мы распечатаем и в садик Ваше объявление отнесем-замечательная идея-спасибо Вам

  AtbildētDzēst
 3. Super, mēs ar noteikti piedalīsimies! :)

  AtbildētDzēst
 4. Loti mila ideja un iniciativa! Mes ari piedalisimies!:))

  AtbildētDzēst
 5. ideja tiešām aplausu vērta!!!!!

  AtbildētDzēst