trešdiena, 2010. gada 17. novembris

Ziemassvētku galamērķi. / *Christmas getaways.

1. Ziemassvētku vecīša ciems Somijā.
Kā izrādās Ziemassvētku vecītis nedzīvo Ziemeļpolā, bet gan Somijā, Lapzemē. Tur viņu iespējams apciemot visu cauru gadu, bet jo sevišķi skaista Lapzeme ir ziemā, jo tad iespējams kamanās izvizināties ar Rūdolfu.

*Santa Claus village in Finland.
As it turns out Santa Claus doesn't live in the North Pole, but in Finland, Lapland. There you can visit Santa all year round, but especially beautiful Lapland is in winter when you can take a sleigh ride with Rudolph.


2. Ziemassvētki Heršīparkā
Šī šokolādes konfekšu zeme ik gadu uz Ziemassvētkiem pārtop par īstu saldumu, gaismiņu un svētku galamērķi. Heršī parks ir greznots ar miljoniem mazu lampiņu, visur sastopami lieli konfekšu rotājumi, gaisā virmo prieks, jo svētku laikā, tā ir iespējams viena no apmeklētākajām vietām Amerikā.

*Christmas in Hershey Park.
Every year for Christmas this chocolate candy land turns into a real sweets, flashing lights and holiday destination. Hershey Park is decorated with millions of small lights, large candy canes can be seen all round the area, the air vibrates of joy, because it is probably one of the most visited Holiday places in America.


3. Betleme.
Īstā Ziemassvētku nozīme mūsdienās bieži tiek aizmirsta, tādēļ, ja vēlaties sevī rast mieru un paskatīties uz Ziemassvētkiem no reliģiskās puses, tad īstais galamērķis ir Betleme. Svētceļojums uz Jēzus dzimšanas vietu. Sagaidiet Ziemassvētkus Sv. Katrīnas baznīcā piedaloties pusnakts dievkalpojumā un ieraugiet zvaigzni, kas iemirdzas vietā, kur piedzimis Jēzus.

*Bethlehem.
Nowadays the real meaning of Christmas is often forgotten, so if you want to find peace in yourself and look for relligious Christmas, the real destination is Bethlehem. A pilgrimage to Jesus' birthplace. Expect Christmas in St.Catherine's church participating in the midnight church service and see a silver star that flashes above the place where Jesus was born.


4. Disnejlenda Parīzē.
Bērniem noteikti patiks Ziemassvētki Disnejlendā, kur norisināsies krāšņas parādes un viss parks tiks iekārtots svētku noskaņās. Darbosies arī Ziemassvētku vecīša namiņš. Uz Parīzi dodieties no 7. novembra.


*Disneyland in Paris.
Children will enjoy Christmas at Disneyland, where colorful parades will go on and the whole park will be decorated in festive mood. Santa's house will be opened too. Go to Paris from the 7th November.5. Polārais ekspresis.
Ziemassvētku atrakcija, kas tiek piedāvāta bērniem Amerikā. Atrakcija balstīta uz grāmatas Polārais Ekspresis motīviem. Bērni tiek aicināti uzvilkt pidžamas. Konduktors uzsauc: "Visi uz klāja!". Viesi tiek cienāti ar kakao un cepumiem. Bērni klausās stāstu. Kad tiek sasniegts Ziemeļpols, ierodas Ziemassvētku vecītis un katram uzdāvina sudraba zvaniņu no kamanām. Brauciens ilgst aptuveni vienu stundu.


*Polar Express.
Christmas attraction, offered to children in America. Kids are encouraged to wear pyjamas! Conductor calls "All Aboard!", and other characters from the book will make appearances. Guests get hot chocolate and cookies and listen to the classic story. Once at the North Pole, Santa gets on board and gives each child silver sleigh bell, like in the story. The ride takes about an hour.Ja jums ir kādi ieteikumi un vēlaties dalīties ar idejām, kur vērts doties Ziemassvētku laikā, ierakstiet to komentāru sadaļā.

*If you have any suggestions and want to share ideas where to go during Holiday season, you are welcome to write a comment.

8 komentāri:

 1. I usually do not leave a response, but after browsing
  some of the remarks on "Ziemassv tku galam rķi. / *Christmas getaways.".
  I do have 2 questions for you if it's okay. Is it simply me or do some of these comments appear like they are written by brain dead folks? :-P And, if you are writing on other social sites, I'd like to follow everything fresh you have to post.
  Could you list of the complete urls of all your public pages like your linkedin
  profile, Facebook page or twitter feed?

  My web-site; cellulite treatment

  AtbildētDzēst
 2. Labdien,
  Taisnība, cilvēki ir tie, kas tur, kas zina, kā, lai nāk viņu glābt, lai to līdzīgu, kad tie cieš. Šī Dāma ar nosaukumu Ms. LYSE ir devusi man aizdevumu eur 250 000 bez manis sarežģīt uzdevumu līmenī dokumenti, ko pieprasa bankas, kas kredītu pieteikumiem. Ja jums ir finansiālās grūtībās, žēlastība ir tā ti šodien super tirgus ap stūri, tas ir mans glābējs un tiešām nezinu, ko darīt ar to, ka ir iemesls, kāpēc es nolēmu šodien, lai liecinātu viņa labā, jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu un sekot tā vadlīnijām, un jūs būsiet apmierināti ar 48 stundas maksimāli .Es varu apstiprināt, un no šī brīža tā ir noticis, ka jums ir nepieciešama aizdevuma, lūdzu, sazināties ar viņu . Tātad jūs, kas nepieciešama, piemēram, man, jūs varat rakstīt viņam un izskaidrot viņam savu situāciju, tas varētu palīdzēt jums savas e-pasts : lysemarie3@gmail.com

  AtbildētDzēst
 3. Sveiki,
  Šajā jomā finanšu, investīciju un aizdevumu starp privātpersonām specializējas, es piedāvāt savus pakalpojumus, lai visām personām, ar labu raksturu, un pirmām kārtām jāspēj izpildīt savas saistības. Es kāpt šādās jomās: personas, konsolidācija, reorganizāciju, tirdzniecības, studentu, auto, un citi Dažādi, biznesa, lauksaimniecība, IT, intelektuālā īpašuma biedrība pakalpojumi, rūpnieki, mākslinieks, mode, medicīna, plašsaziņas līdzekļi, hipotēku, nekustamais īpašums. Par jebkādu papildu informāciju, nevilcinieties sazināties ar mani uz manu e-pastu: totnode@gmail.com.

  AtbildētDzēst
 4. Labrīt.
  Mums ir kapitāls, kas tiks izmantoti, lai piešķirtu īstermiņa un ilgtermiņa īpašu aizdevumu, sākot no € 3000-10000000 € līdz jebkuru nopietnu personai, kas vēlas aizdevumu. Mūsu procentu likme ir 3% gadā atkarībā no aizdotās summas, jo ir īpaši, mēs negribam pārkāpt augļošanas likumu. Jūs varat atmaksāt 5 mēnešiem līdz 300 mēnešiem maksimālo atkarībā no apjoma aizdotā. tas ir atkarīgs no jums, lai ikmēneša maksājumiem. Mēs lūdzam, ka rokrakstā sertificētu parādu atzīšanu un arī dažas daļas nepieciešami. Jūs esat iestrēdzis aizliedz bankai un jums nav guvuši labumu no bankas vai jums labāk ir projekts, un ir nepieciešams finansējums, slikta kredītu vai nepieciešama nauda, ​​lai samaksātu rēķinus, naudas ieguldīt uz uzņēmējdarbību. Tātad, ja jums ir nepieciešams kredīts, nevilcinieties sazināties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu apstākļiem. Lūdzu, sazinieties ar mums tieši pa e-pastu: totnode@gmail.com

  AtbildētDzēst
 5. Sveiki,
  Man jūsu rīcībā par aizdevumu no € 3000 līdz € 10.000.000 ļoti vienkāršiem noteikumiem visām personām, kas atbilst Jūsu prasībām. Es arī veikt investīcijas un aizdevumi starp indivīdu visu veidu. Es piedāvāju īstermiņa, vidēja un ilgtermiņa aizdevumus sadarbībā ar savu juristu un pieejamu atmaksas termiņu. Mēs nezinām, jūsu lietojumus un mūsu pārskaitījumi sniedz bankas par darījuma drošību. Attiecībā uz visiem Jūsu pieprasījumiem attiecībā uz likmēm un līmeņu maksājumi un būs jūsu palīdzību. Visbeidzot, attiecībā uz lielāku sapratni, lūdzu, nepievieno E-pasts: totnode@gmail.com

  AtbildētDzēst
 6. Īpašas kredīti Ātri un uzticamu starp indivīdiem 24 stundu laikā. Jūs vēlaties saņemt kredītu par laužot strupceļa, kas izraisa bankas, ko noraidīts jūsu kredīta pieteikumu failus. Jūs vēlaties saņemt kredītu, lai īstenotu Jūsu projektu; Uzsākt savu darbību; Būvniecība saviem namiem; Nomas mājas vai dzīvokļa; Pērkot māju utt ..... Mēs piedāvājam mūsu aizdevumus cilvēkiem ar labiem tikumiem nopietnu spēj atlīdzinājumu. Jums ir izpildītas pēc iespējas īsākā laikā. Jūs varat maksāt par 3 līdz pat 20 gadiem, atkarībā no aizdevuma summas piešķiršanu. Tas ir atkarīgs no jums, lai ikmēneša maksājumiem ar procentu likmi 3%. Vienkārši sazinieties ar mūsu e-pastu: totnode@gmail.com

  AtbildētDzēst
 7. Sveiki, visiem jūsu finanšu vajadzībām, finanšu organizācijas, jo vairāk ir īsa privātu aizdevumu piešķiršana un ilgtermiņa 3000 € 10.000.000 € ikvienam nopietni, uzticami un godīgi vēlas veikt aizdevumu. Mūsu procentu likme ir 3% atkarībā no aizdotā summa un ilgums naudu atpakaļ, tad auto ir īpašs, mēs negribam pārkāpt augļošanas likumu. Jūs varat atmaksāt maksimālais vairāk nekā 3 līdz 35 gadiem, atkarībā no apjoma aizdotā. Jums ir nepieciešams veikt aizdevumu: Tās ir jomas, kurās mēs sagaidām: * Finansējums * Real Estate Aizdevumi * Investīciju aizdevumi * Auto Loan * Otrais Hipotēku * Personas Aizdevumi * Nav pierādījumu, ko pieprasa redzams, lai atbalstītu jebkuru personu situācijā jums ir grūti iestrēdzis aizliedz bankai un jums nav par labu bankām, vai labāk jums ir projekts, un nepieciešams finansējums, slikta kredītu vai nepieciešama nauda, ​​lai samaksātu rēķinus, biznesa fondi, ieguldījumu uz uzņēmējdarbību. Mūsu organizācija nav banka, un mums nav lūgt daudz dokumentu. Tātad, ja jums ir nepieciešams kredīts, nevilcinieties sazināties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu apstākļiem. Lūdzu, sazinieties ar mums tieši pa e-pastu: totnode@gmail.com

  AtbildētDzēst
 8. Attention! Attention!! Attention!!!,

  Do you need an urgent financial credit ***? *Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts Six months after you get your Loan in your bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *.Email : bdsfn.com@gmail.com

  Name :
  Country :
  Phone number :
  Amount Needed as Loan :
  Purpose of Loan :
  Have you applied for loan online before (yes or no)
  Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Mrs.Emilia Fedorcakova

  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.
  Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Name :
  Country :
  Phone number :
  Amount Needed as Loan :
  Purpose of Loan :
  Have you applied for loan online before (yes or no)
  Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Mrs.Emilia FedorcakovaAttention! Attention!! Attention!!!,

  Do you need an urgent financial credit ***? *Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts Six months after you get your Loan in your bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *.Email : bdsfn.com@gmail.com

  Name :
  Country :
  Phone number :
  Amount Needed as Loan :
  Purpose of Loan :
  Have you applied for loan online before (yes or no)
  Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Mrs.Emilia Fedorcakova

  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.
  Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Name :
  Country :
  Phone number :
  Amount Needed as Loan :
  Purpose of Loan :
  Have you applied for loan online before (yes or no)
  Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Mrs.Emilia Fedorcakova

  AtbildētDzēst