svētdiena, 2010. gada 7. novembris

Pagalmu ekskursija. / *Backyard excursion.


Šajās brīvdienās tik skaisti spīdēja saule, ka daudz laika gribējās pavadīt ārpus mājas. Mūsu ģimenes iemīļots atpūtas veids ir pastaigas pa Rīgas ielām, kad ielas ir tukšas un visu uzmanību var pievērst arhitektūrai un dizainam. Šoreiz īpašu uzmanību pievērsām Dzirnavu, Strēlnieku, Alberta ielu māju pagalmiem. Man par pārsteigumu - 3gadīgajai meitai ļoti patika. Ielūkojoties pagalmos sajūta ir kā pa atslēgas caurumu skatīties istabā, kura vienmēr ir ciet.

*This weekend, sun was shining so beautifully, that we decided to spend most of the time outside the house. Our family's one of the favorite entertainment  is walking through the empty streets of Riga when there are no people and all attention can be paid to architecture and design. This time, we decided to explore backyards of houses on Dzirnavu, Strelnieku, Alberta street. To my surprise - 3 year old daughter liked it very much. When sneaking inside the backyards, there is a feeling as if you are looking through a keyhole in rooms which are always closed.


3 komentāri:

 1. Redzējāt Strēlnieku ielā vienā pagalmā lielo sienas gleznojumu ar vienas no senās Eiropas pilsētas ielas skatu? Klīst runas, ka kāds mākslinieks savai mīļotajai, kas šajā pagalmā dzīvo nakts laikā uzgleznojis. (Drīzāk jau uzgleznojis iepriekš, bet uzkāris uz sienas milzīgo audeklu nakts laikā) :)

  AtbildētDzēst
 2. Jā. Esam to redzējuši. Ļoti gaumīgi un labi. Un oriģināls simpātiju izpausmes veids:)

  AtbildētDzēst
 3. I like what you guys are usually up too. This kind of clever work and reporting!

  Keep up the awesome works guys I've included you guys to my own blogroll.

  Check out my website :: click here

  AtbildētDzēst