sestdiena, 2010. gada 13. novembris

Modes ballīte bērniem. / *Fashion party for kids.


Šis patiešām ir latviešu dizaineru mēnesis. Vakar veikalā Klase rosījās divas bērnu kolekciju Cherry Blossom Kids un Something Cozy radītājas. Ielūgumā bija rakstīts, ka tiekam aicināti uz modes ballīti mazajām dāmām un kavalieriem. Tā arī bija. Visa uzmanība bija pievērsta bērniem, kas varēja uz vietas pielaikot dizaineru radītās drēbes un arī tajās fotogrāfēties. Kā izklaide bija arī radošā darbnīca, kur varēja veidot, līmēt un zīmēt izmantojot lentas, spīguļus un pērlītes. Saimnieces bija parūpējušās arī par svētku galdu - milzīgu bļodu ar gumijas lācīšiem. Mani ļoti iepriecināja arī iepazīšanās ar Klases meitenēm, kuras ne tikai ar aizrautību var runāt par modi, bet arī palīdzēt auklēt bērnus.

*This really is a Latvian designer month. Yesterday, two creators of children's collections Cherry Blossom Kids and Something Cozy presented their collections in fashion shop Klase. In the invitation it was written, that we are invited to a fashion party for small ladies and cavaliers. And it really was fun for kids. Full attention was paid to children who were allowed to try on the designers clothes and then participate in photo shoot. There was also a workshop for kids where they could draw, glue, use ribbons and beads. The owners of Klase had also thought about the party table - a huge bowl with jelly bears. I am also very pleased that I had the opportunity to meet Klase girls who not only can speak with passion about fashion, but help out with baby-sitting.

Dace Sāmīte & Dana Podkalne.

Cherry Blossom Kids.

Something Cozy.


Darbnīca. / *Workshop.


Cherry Blossom Kids ziema '10/11.

Cherry Blossom Kids ziema '10/11.

Cherry Blossom Kids ziema '10/11.

Something Cozy skaistā termoveļa. / *Something Cozy beautiful thermal underwear.

Cherry Blossom Kids ziema '10/11.Fotomateriāls: Kids Gazette.

1 komentārs:

  1. Jā, šis patiešām bija pasākums bērniem- tie jutās savā elementā gan pielaikojot drēbes, gan palīdzot mammām izvēlēties "'īsto" kleitu vai bikses...un vēl tie našķi- paldies salona meitenēm par cienastu, kolekcijām un atmosfēru...jāsaka, par visu bija padomāts :)

    AtbildētDzēst