pirmdiena, 2010. gada 1. novembris

Konkurss. Laimē ģimenes biļetes uz Leļļu Mākslas muzeju.


Leļļu Mākslas muzejs ir unikāla vieta Rīgā, kur var sajust pagājušo gadsimtu elpu. Vieta, kas patiks gan lielam, gan mazam. Ekspozīcijā ir lelles, teddy lāči un sadzīviskas lietas.

Šoreiz konkursā piedāvāju laimēt ģimenes biļeti (2 pieaugušie un 2 bērni) Leļļu Mākslas muzeja apmeklējumam. Konkurss noslēgsies 7. novembrī.

Kas jādara? Zem šīs ziņas komentāru sadaļā jāieraksta kāda īpaša vieta, kuru Jūs ieteiktu apmeklēt ģimenei ar bērniem. Tā var būt vieta gan Latvijā, gan ārzemēs. Tā var būt gan grezna pils, gan vieta, kur vērojams visskaistākais saullēkts.

Uzvarētājs balvu pēc 7. novembra varēs saņemt Leļļu Mākslas muzejā, Teātra ielā 3, Rīgā.

7 komentāri:

 1. Ieteiktu ikvienam iegriezties Ventspilī-bērniem ļoti patiks Bērnu pilsētiņa tur ir dažnedažādas atrakcijas un brīvdienās notiek arī koncerti. Kā arī ļoti skaista vieta ir Jūrkalne. Tur ir visskaistākais saulriets un jūrā arī ir kolosāla. Šajā laika ir iespējams atrast daudz dzintaru un akmentiņus ar caurumiem(laimes-akmentiņus. Jūrkalnē ir daudz apskates vietas kas patiks ne tikai pieaugušajiem bet arī bērniem.
  Jeļena Kapacina

  AtbildētDzēst
 2. Es ieteiktu Minhauzena muzeju, tur ir superīgs atrakciju kuģis- ar daudz šūpolēm, kāpelējamajiem un slidkalniņiem, Minhauzena meža taka, arī pats muzejs ir jauks, tiek piedāvāta iespēja pārģērbties seno laiku kleitās, un apskatīt vaska figūru izstādi.
  Turpat netālu ir Vidzemes jūrmala.
  Esteres mamma

  AtbildētDzēst
 3. Viennozīmīgs šīsvasaras favorīts ir Toma Tita eksperimentu muzejs netālu no Stokholmas http://www.tomtit.se/english/. Laiks bija izteikti nejauks, tāpēc pavadījām visu dienu "no zvana līdz zvanam" iekšpusē, un vēl netikām izmēģinājuši visu! Jaunatne par vislabākajiem atzina runājošās kāpelējāmās sienas, smaržu mīklas un dejojošo auklu. Pieaugušie fanoja par iespēju tikt vizuāli apmānītam, pamācošo anatomijas ekspozīciju un velosipēdu uz virves. Protams, neiztika arī bez skandināviski gaumīgām pusdienām turpat muzejā. Labā laikā daudzas iespējas rotaļām ar ūdeni pagalmā un sevi izmēģināt aicina arī īsts gaisa balons.
  ...jārēķinās gan ar to, ka nāksies bērniem apsolīt atgriezties nākamgad. Un noteikti atkal doties ceļā ar prāmi. Jo uz prāmja ir tik ģeniālas divstāvu gultas un aizraujoša Lotes stafete!
  Ievas un Līvas mamma

  AtbildētDzēst
 4. Noteikti ieteiktu apmeklēt Dabas muzeju, kas kopš manas bērnības ir krietni mainījies. Ekspozīcija ir izkārtota bērniem draudzīgā un interesantā veidā, var skatīties bildes, eksperimentēt ar datoru, meklēt, kurā pasaules reģionā kurš dzīvnieks mīt, uzzināt, kas ir zemestrīce, dažādās atvilknītēs un paslēptuvītēs atrast Latvijas dabas brīnumus. Bet - ja ir iespējas ceļot kur tālāk - noteikti iesaku Lisabonas (Portugāle) Expo pilsētiņu. Fantastiskākais okeanārijs, tiešām, noticiet, tur vien var pavadīt visu dienu. Un zinātnes muzejs, kurā laiks pazūd. Tur es pirmo reizi nokļuvu degunā, turklāt tas šķaudīja. Varēja pārbaudīt arī to, kā zarnās gāzītes rodas, veikt neskaitāmus matemātikas, fizikas un ķīmijas eksperimentus. Bērni tur dzīvojās aiz sajūsmas spiegdami. Arvienvārdsakot - tas ir jāredz! Es noteikti tur atgriezīšos atkal :) http://www.portaldasnacoes.pt/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=40&Itemid=509&lang=en

  AtbildētDzēst
 5. Mūsu ģimenes atklājums šovasar ir Jūrmalas Mežaparks Dzintaros. Ir ko darīt gan lieliem, gan maziem. Rotaļu laukumi ar dažādiem kāpjamiem, stumjamiem, šūpojamiem rīkiem un īpašu zemes segumu. Skatu tornis pāri koku galotnēm - skats uz jūru, un labos laika apstākļos var redzēt arī Rīgas torņus. Turpat arī skrituļslidu/velosipēdu trase un noma. Pāris minūšu gājiens līdz jūrai, Dzintaru koncertzālei vai Jomas ielai. Ļoti ērta satiksme ar vilcienu (un jāsaka, ka maziem bērniem arī vēl viena liela izklaide)!

  Inese

  AtbildētDzēst
 6. Наш с сыном Данилкой топ самых любимых мест такой
  в Латвии
  http://www.tervetesparks.lv/new/about/?lang=ru
  http://www.tervetesparks.lv/new/apskates-objekti/rukisu-mezs/?lang=ru
  самое лучшее место-и все это сделали взрослые люди для детей просто что бы они были счастливы
  За границей
  http://www.europosparkas.lt/-Парк Европы в Литве
  http://www.koelnerzoo.de/-ЗОО в Кельне
  Вот так

  AtbildētDzēst
 7. pagājušajā adventē apciemojām Zviedrijas Gēteborgas Lisaberī parku. Manai četrgadīgajai meitiņai pasakainā valstība ar īstiem ziemeļbriežiem, ledū iesalušu un gaismiņām izgaismotu kuģi, riktigu zaķu māju (kur zaķene žāvā pie krasniņas savas bumbierenes un klausās vecu gramafonu,)neskaitāmiem maziem tiltiņiem, speciālām, grillam lidzigām,ierīcēm, kur sasildit gan nosalušos degunus un rokas, daudzās darbnīciņas, izstādes, tējotavas, tas viss izraisija patiesu sajūsmu. un, protams, ne viņai vien. šis parks ir jauks ar to, ka var iegādāties pavisam nedārgas ieejas biļetes, kur visu iepriekš minēto var izbaudīt, piedzīvot, sajust, taču ir vēlme pavizināties kādā no atrakcijām, tas būs par papildus samaksu. ši bija patiesi neaizmirstama diena mūsu ģimenei

  AtbildētDzēst