svētdiena, 2010. gada 14. novembris

Es mīlu "vintage". / *I love vintage.


Mans pirmais ārzemju viesis, ko aicināju uz interviju ir Kellija Ekarda. Amerikāniete, kas jau divus gadus dzīvo Londonā. Pēc studijām universitātē, kur Kellija apguva dizainera un poduktu attīstīšanas profesiju, viņa kopā ar Beatrisi Okelhauzeri atvērusi bērnu i-veikalu I Dream Elephants. Apģērbu klāstā, ko piedāvā Kellijas i-veikls raksturīgs rietumniecisks un skandināvisks stils. Tajā nav ne miņas no konservatīvisma. I Dream Elephants, kas katru sezonu meklē jaunus dizainerus un jaunas vēsmas ir viens no maniem favorītiem. Tāpat kā man arī Kellijai patīk vintage un to es sajūtu ne tikai vārdos, bet attieksmē.

*My first foreign guest to be interviewed is Kelly Ekardt. American, who already for two years is based in London. After studying fashion and product development at university, Kelly and Beatrix Oechelhaeuser opened a children's wear web-shop I Dream Elephants. Clothing range offered by Kelly in the web-shop is Western and Scandinavian style. There is no sign of conservatism. Every season I Dream Elephants (which is one of my favourite shops) is looking for new designers and new trends. Similar to me, Kelly  loves vintage too, which can be felt not only in words but in attitude.Es sapņoju par ziloņiem (tiešs tulkojums no angļu valodas I Dream Elephants)... Ko tas nozīmē? Vai runa ir vairāk par sapņiem vai ziloņiem?
Mūsu nosaukums ietver abus - gan sapņus, gan ziloņus. Ja sapņojat par ziloņiem, tas nozīmē panākumus un pārliecību par sevi. Tātad I Dream Elephants vēlas, lai bērni savā dzīvē būtu veiksmīgi un par sevi pārliecināti. Mūsu ieguldījums šajā ziņā ir - caur apģērbu palīdzēt bērniem būt pašpārliecinātiem. Piemēram, ja mazai meitenei mugurā ir kleita, ko viņa dievina, tas nozīmē, ka viņa ar sevi ir apmierināta un viņas sejā ir burvīgs smaids.

*I dream Elephants... What does it mean? Is the thing more about dreams or elephants?
Our name is about both dreams and elephants. If you dream about elephants it means success, confidence. So I Dream Elephants wants children to be successful and confident in their lives as they grow up. We can contribute to this by helping the little ones feel good by the way they dress. For example, if a little girl loves the dress she is wearing, she is going to feel so good about herself and she'll have a big smile on her face. We want to put that smile on her/his face.


Vai Tu varētu nosaukt savus iecienītākos bērnu dizainerus?!
- Inge Van Den Broeck
- Munster Kids
- Bobo Choses
- Buisjes en Beugels
- Bang Bang
Vēl man ļoti patīk bērnu vintage apģērbi.

*Could you name some of your favourite designers for kids?!
- Inge Van Den Broeck
- Munster Kids
- Bobo Choses
- Buisjes en Beugels
- Bang Bang
And I love vintage wear for kids.

Ar māsu. / *With sister.

Dažas dienas atpakaļ es saņēmu spam e-pastu, kurā teikts, ka esmu vinnējusi 1 miljonu paundus. Sāku iztēloties, ko gan es darītu ar tādu naudas summu. Bet kā Tu tērētu 1 miljonu paundus?
- Atvērtu īstu I Dream Elephants boutique veikaliņu.
- Radītu savu bērnu modes līniju, ko darīšu arī bez šīs naudas. Bet ar tādu naudas daudzumu būtu daudz vieglāk.

*A few days ago I received a spam mail saying that I have won a million pounds. I started to imagine, what I would do with that amount of money. But, how would you spend 1 million pounds?
- Open a physical I Dream Elephants boutique.
- Start my own children's fashion line, will still do so without the money, but it would make it so much easier.

Ar māsas meitu. / *With niece.

Tava bērnības sapņu profesija?!
Es vēlējos strādāt mūzikas industrijā - būt dziedātāja, dziesmu autore, mūzikas producente. Sāku apmeklēt speciālu mūzikas skolu, kur to visu vēlējos apgūt, bet pieļauju, ka tas man nebija ierakstīts kārtīs, tādēļ nekas neiznāca. Bet es vienalga dažreiz uzspēlēju ģitāru un kaut ko uzrakstu.

*Your childhood dream profession?!
I wanted to work in the music industry - be a singer / song writer, music producer. I did enroll in a special music school to study this, but I guess it wasn't in the cards for me, if never worked out. But I still pick up the guitar and sing and write some.


Nosauc savus iecienītākos blogus?!
- Babyccino
- Design Sponge
- Lookbook.nu
- Smaller
- Un, protams, Kids Gazette.
Name some of your favourite blogs?!
- Babyccino
- Design Sponge
- Lookbook.nu
- Smaller
- And of course Kids Gazette

Lūk arī Kellijas oriģinālatbildes:4 komentāri:

 1. excellent submit, veгy infοrmative. I wonder why the other
  experts οf this ѕеctor don't notice this. You should continue your writing. I'm sure, you've a great readers' base alreаdy!
  Feel free to visit my blog post :: getting ex boyfriend back free

  AtbildētDzēst
 2. Ahaа, its pleasant dialοguе геgаrdіng this post herе at this
  blog, I have reаԁ all that, so аt this
  timе me also commеntіng аt thiѕ plаce.
  Have a look at my web site diamond titanium rings

  AtbildētDzēst
 3. Hello! This is my first visit to your blog! We
  are a collection of volunteers and starting a
  new project in a community in the same niche.
  Your blog provided us valuable information to work on.
  You have done a marvellous job!

  Stop by my blog post click here

  AtbildētDzēst
 4. Hi, I do believe this is a great web site.
  I stumbledupon it ;) I'm going to revisit yet again since i have book-marked it. Money and freedom is the greatest way to change, may you be rich and continue to help others.

  my webpage: click here

  AtbildētDzēst