piektdiena, 2010. gada 26. novembris

Bebju pārtināmās somas. / *Baby changing bags.

Briage.

Dzīvojot Apvienotajā Karalistē, īpaši tādā metropolē kā Londona un tūristu apsēstā Braitona, un ikdienā tiekoties ar daudz māmiņām, esmu secinājusi, ka viens no vissvarīgākajiem aksesuāriem mammām/mazuļiem ir pārtinamā soma. Reti kura mamma lietos to somu, kas nāca komplektā ar ratiem. Ņemot vērā to, ka mazulis nāk komplektā ar autiņbiksēm, salvetēm, maināmo drēbju kārtu, kremiem, pudelēm, rotaļlietām, kad sākam piebarot, arī ēdienu trauciņiem un karotēm, tad šai somai ir jābūt gana parocīgai un lielai, un ar daudz kabatām (tā kā papildus somu mammas lietām staipīt līdzi negribēsies, tad vēl papildus jāieliek mammas maciņš, telefons, make-up soma, atslēgas, šokolādes tāfelīte). Tātād, pirmkārt, izmērs - šeit somu ražotāji ir piedomājuši, un būs grūti atrast somu, kas ir par mazu (ir nopērkamas arī somas dvīņu mammām, kas ir pat vēl nedaudz lielākas). Otrkārt, modernai mammai svarīgs būs somas izskats. Treškārt, bonus punki par to, ka soma patiks tētim (būs gatavs ar to parādīties sabiedrībā, lai gan, kura mamma gan negribētu savu otro pusīti redzēt staigājam apkārt ar smuku rozā somu). Tagad mazs ieskats "bebīšsomu" pasaulē:

*Living in Unitend Kingdom, especially in such metropole as London and the ever touristy Brighton, and meeting many mummies on a daily basis, I have concluded that one of the most important accessories for a mummy/baby is a changing bag. Rarely a mum chooses to use the bag that came with the pushchair. Taking into consideration that a baby comes with nappies, wipes, changing clothes, creams, bottles, toys, and when weaning, also food jars and spoons, this bag needs to be practical and large and with many pockets (and as you don't really want to carry an extra bag with you, the bag needs to accomodate mum's wallet, phone, make-up bag, a bar of chocolate). So, firstly, size - the bag makers have thought of this and it will be hard to find a bag that is too small (you can also purchase bags for mummies of twins, these are a bit larger). Secondly, a modern mummy will think of the style of the bag. Thirdly, plus points if dad likes the bag as well (he will be ready to show himself to the world with it, although which mum doesn't want to see her other half carrying around a cute, pink bag). Now a small insight in the world of "babybags":


Praktiskā / *Practical

Soma pāksts. Tā nāk komplektā ar divām iekšā ievietojamām somām - viena paredzēta pārtinamajām lietām, otra - pudelītēm, ēdienam. Somas mērķis - nekad nebūs jārokās pa somu, lai atrastu nepieciešamo, jo viss būs vienmēr savā noteiktā vietā. Ēdienam paredzētā soma ir siltumu saglabājoša. Klāt nāk pārtinamais paklājiņš.

*The pod bag. It comes with two inner pods - one for changing essentials, the other - for bottles, food and such. The aim of the bag - you will never need to dig in it to find the necessary thing as everything is in its rightful place. The food pod is insulated. And the bag comes with a changing mat.


Pacapod Portland in Concer


Rakstainā / *Patterned


Liela, praktiska, spilgta - to ievēros katrs, kas paies garām! Ļoti ietilpīga soma, ideāla ilgākiem izbraucieniem un dvīņu mammām.

*Large, practical and bright - it will be noticed by anyone who walks past! A very spacious bag, ideal for longer journeys and twin mummies.

Ju Ju Be Be Prepared in Lotus Lullaby


Garšīgā / *Yummy


Soma, kas izceļas! Un ir dikti garda!

*A bag that stands out! And is very yummy!
Pink Lining Yummy Mummy in Grey Bows


Luksuss / *Luxury


Ādas, klasiska, neviens pat nepateiks, ka šī ir bebīšsoma un varēsiet ar to iziet ārā bez mazuļa!

*Leather, classical, nobody will be able to tell that it is a baby bag and you will be able to go out with it even without the baby!
Storksak Elizabeth in Quilted Black

Tētiem / *For daddies

Ja jau Breds Pits velkā tieši šo somu, tad arī jūsu mazuļa tētim tā patiks!

*Seeing how even Brad Pitt wears this bag, your baby's dad will also love it!

Storksak Jamie in Black


Somu ieliktnis / *Bag insert


Ja jums jau pieder soma, ar kuru nekādi nevēlaties šķirties, bet tai nav pietiekošs daudzums kabatu visām mazulim nepieciešamajām lietām, vai arī jums ir DAUDZ somu un patīk lietot dažādas, tad Vip sun somu ieliktnis ir tieši tas, kas jums vajadzīgs. Visu vajadzīgo saliekiet tajā un tad tieši iekšā jūsu mīļākajā somā!

*If you already own a bag that you really do not want to part with, but it doesn't have enough pockets for all the baby necessities, or you have a LOT of bags and like to use different kinds, then Vip sun handbag liner is what you need. Put all you need in it and then straight into your favourite hand bag!

Vip Sun in Tropical

Mana soma / *My bag


Davana no mīļotā vīrieša Ziemassvētkos, nu jau kalpo trešo gadu, abiem bērniem. Ietilpīga, ērta, un man tā ļoti patīk!

*A gift from my love for Christmas, in use for the 3rd year now and two babies. Spacious, comfortable and I love it!
Storksak Julie in Chocolate

P.S. Bebīšsomu pasaule ir ļoti liela! Ir gan lētākas, gan ļoti dārgas, bet katrs var atrast sev piemērotāko! Mr Google ir vienmēr pa rokai, un meklētājā ierakstot "changing bags", noteikti atradīsiet to somu, kas vislabāk iet pie sirds. Daži veikali, kur somas nopērkamas - www.amazon.co.uk ; www.funkymoose.co.uk ; www.happybags.co.uk.

*P.S The world of baby bags is vast! There is cheaper ones and very expensive ones, but everyone can find one to suit their needs. Mr Google is always there and typing "changing bags" into the search bar will help you find the bag that is closest to your heart. A few stores where you can buy bags - www.amazon.co.uk ; www.funkymoose.co.uk ; www.happybags.co.uk

Ar mīlestību, ārzemju korespondents / *With love, foreign correspondent,
Edīte Ķirse / *Edith the Cherry

2 komentāri:

 1. Bet patiesība māmiņas, kurām patīk šūt, jau pašas arī sev var pašūdināt tādu somu, nu vismaz kaut ko līdzīgu pirmajai. Un būtu es bijusi attapīgāka, būtu savai mazajai arī tādu pašūdinājusi pirms septiņiem mēnešiem, bet nu neko - nākošreiz ;)

  AtbildētDzēst
 2. Have you ever thought about publishing an ebook or guest
  authoring on other sites? I have a blog based upon on the same subjects you discuss and would really
  like to have you share some stories/information. I know my subscribers would enjoy your work.
  If you are even remotely interested, feel free to send me an e mail.  Here is my blog :: natural cellulite treatment

  AtbildētDzēst