ceturtdiena, 2010. gada 28. oktobris

Dzīvnieku pasakas. / *Animal tales.

Sadarbībā ar bērnu grāmatnīcu, Grāmatu Karuselis, Kids Gazette uzsāk rubriku sēriju - Grāmatu Tops. Šoreiz piedāvāju Dzīvnieku pasaku Top 5. Grāmatas topā iekļautas vadoties pēc satura, popularitātes un bērnu viedokļiem kā arī pārdošanas rādītājiem.

*In collaboration with children's bookstore, Grāmatu Karuselis, Kids Gazette launches a series of articles - Book Top. This time, I offer Animal teles Top 5. Books included in the chart according to the content, popularity and children's oppinions as well as sales figures.

Lote no Izgudrotāju ciema. Cena: 10,60 ls.
* Krāšņi ilustrētajā, attapīgiem mūsdienu bērniem paredzētajā grāmatā vēstīts par nepārspējamu, pasaulē vienīgo Izgudrotāju ciemu, kas no citiem ciemiem atšķiras ar to, ka tajā aumaļām, uz katra soļa tiek izgudrots tas, kas šķietami normālam cilvēkam nerādītos pat sapņos. Nu, piemēram, burkānu pārstādīšanas ierīce, no virtuves piederumiem sameistarots radioaparāts... Pasaulē ir daudz šķietami neiespējamu, brīnišķīgu ideju, un dažām no tām līdzās stāvējusi pusauga skuķe Lote. Par viņas piedzīvojumiem un par to, ka dzīve būs interesanta, ja vien pats būsi interesants, ir šī grāmata. Animācijas kinofilma, kas izrādīta arī Latvijas TV, palikusi prātā gan lieliem, gan maziem.

Fēliksa piedzīvojumi vēstulēs. Cena: 6,30 ls.
* Ja nebūtu Sofijas un Fēliksa jaunā slepenā plāna, tas viss nemaz nebūtu noticis! Ceļotkārais pūkainais zaķēns paceļas gaisā ar paštaisītu gaisa balonu. Tā sākas viņa piedzīvojumiem bagātais ceļojums pa mūsu zilo planētu. Pēc dažām dienām pienāk vēstule Sofijai… Taču tā nav vienīgā - Fēlikss sūta vēstules no Mēness, Arktikas, Karību salām, lietusmeža un pat no Austrālijas. Sešās īstās aploksnēs slēpjas viņa humorpilnie, informatīvie un aizraujosie stāsti par svešzemju dabu. Zaķēns atgriežas mājās, un līdz viņam ir sevišķs pārsteigums. Aizraujošs zaķēna Fēliksa stāsts par mūsu zilo planētu.

Esi mans draugs. Cena: 4,90 ls.
Reiz dzīvoja vientuļa vāvere, kurai rudeņos patika vērt kastaņu krelles. Lasot šos adataiņus, Vāvere pavisam nejauši sastapa Ezīti, un no tā brīža viņa vairs nebija vientuļa, jo Ezītis kļuva par draugu. Un Vāvere centās kā mācēdama, lai savu draugu Ezīti iepriecinātu, un viņai tas izdevās lieliski. Un abi draugi saprata, ka nekad nav bijuši tik laimīgi.

Čaklā saimniecīte. Cena: 2,39.
Trusenītei Martai ļoti patīk gatavot. Visu vasaru viņa vāc un konservē pārtiku garajiem ziemas mēnešiem. Bet kādu nakti trīs slinkas žurkas laupītājas nozog visus trusenītes iekrājumus! Ko tagad darīt? Viņai nav palicis nekā ēdama. Trusenīte uzzina, ka Rūķa kungs meklē labu pavāru, kas varētu gatavot svētku maltītes viņa viesiem.

Pasaka par Tebras bebru. Cena: 7,- ls.
 Dzejā rakstīta pasaka par bebra piedzīvojumiem, ko ilustrējis atzīts latviešu mākslinieks Aleksejs Naumovs.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru